«Манчестер Юнайтед» розгромив «Суонсі»

Оновлено
Команда Жозе Моурінью лідирує в АПЛ.

Стартував 2-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В першому матчі туру «Манчестер Юнайтед» легко обіграв на виїзді «Суонсі» 4:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Юнайтед» без особливих надзусиль обіграв «Суонсі» 4:0.  Перший м’яч на рахунку захисника гостей Байї, який відзначився в кінці першого тайму. А в останні десять хвилин забили Лукаку, Погба і Марсьяль. Після цієї перемоги «МЮ» набрав 6 очок і очолив турнірну таблицю АПЛ.

Таким чином, «МЮ» вперше з сезону-1907/08 забив по 4 голи в двох стартових матчах в лізі. У 1-му турі команда Жозе Моурінью розгромила «Вест Хем» (4:0). Також у «Манчестер Юнайтед» краща різниця голів в історії АПЛ в двох перших турах - 8:0. У сезоні-2006/07 було 8:1.

Центральний матч 2-го туру АПЛ зіграють завтра. «Тоттенхем» на легендарному «Вемблі» прийматиме чинного чемпіона «Челсі». Нагадаємо, що «Челсі» на старті сенсаційно програв «Бернлі» 2:3. Головний претендент на титул – «Манчестер Сіті» 21-го серпня прийматиме «Евертон».