Фінал Кубка Стенлі: «Нешвілл» розгромив «Піттсбург» 5:1

«Предаторз» скоротили відставання у серії до 1:2.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) триває фінальна серія (до чотирьох перемог) за головний трофей – Кубок Стенлі. У третьому матчі фаворити «Піттсбург Пінгвінз» поступилися «Нешвілл Предаторз» 1:5. Про це повідомляє Укрінформ.

Команди переїхали в Нешвілл. За весь плей-офф «Нешвілл» програв вдома лише один раз і цього разу місцеві «хижаки» довели свою реальну силу після двох поразок. Втім, після першого періоду попереду були гості. Знову відзначився Гентцель, для якого це вже 13-й гол в нинішньому плей-офф.

Переламним став другий період. «Нешвілл» тричі закинув у ворота «Піттсбурга». Надійний до того голкіпер гостей Мюррей нічого не зміг вдіяти з кидками Йосі, Гудро і Ніла. В третьому періоді. «Піттсбург» пішов вперед великими силами, натомість господарі двічі їх підловили на помилках Відзначились Сміт і Екхольм.

В серії «Піттсбург» все же попереду 2:1. Матч №4 зіграють 6 червня на майданчику «Нешвілла». Початок о 03:00 за київським часом.