Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Олександрія" завершила сезон путівкою у Лігу Європи УЄФА

Матчами 32-го туру у середу, 31 травня, завершився 26-й чемпіонат України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

В останніх поєдинках сезону 2016/17 київське "Динамо" перемогло в Одесі "Чорноморець" - 2:1, луганська "Зоря" у Запоріжжі обіграла у більшості донецький "Олімпік" - 2:0, а "Олександрія" обмінялася голами з донецьким "Шахтарем" - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Результати матчів 32-го туру:

"Дніпро" - "Волинь" - на 50-й хвилині зустріч перервано за рахунку 1:0. М'яч забив Артем Довбик (33).

"Сталь" (Кам'янське) - "Ворскла" (Полтава) - 0:0.

"Карпати" (Львів) - "Зірка" (Кропивницький) - 2:1

голи: Андрій Нестеров (22), Микола Матвієнко (68) - Максим Прядун (11).

"Динамо" (Київ) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:1

голи: Дерліс Гонсалес (29), Андрій Ярмоленко (64) - Олександр Андрієвський (53).

"Олександрія" - "Шахтар" (Донецьк) - 1:1

голи: Сергій Старенький (23) - Андрій Борячук (19).

"Зоря" (Луганськ) - "Олімпік" (Донецьк) - 2:0

голи: Едуард Соболь (27), Іван Петряк (80).

"Золото" національної першості виграв "Шахтар", який отримав пряму путівку у груповий турнір Ліги чемпіонів УЄФА.

Срібний призер "Динамо" розпочне виступ у єврокубках з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

"Зоря", яка вперше стала бронзовим призером футбольної Прем'єр-ліги, забезпечила собі місце серед учасників групового етапу Ліги Європи УЄФА.

"Олімпік" дебютуватиме на міжнародній арені з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

П'ятим представником України у єврокубках стала "Олександрія", яка також стартуватиме з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

На місця "Волині" та "Дніпра", які за підсумками сезону залишають елітний ешелон вітчизняного футболу, прийдуть кращі команди першої ліги - маріупольський "Іллічівець" та чернігівська "Десна".