Фінал Кубка Стенлі: «Піттсбург» переміг в першому матчі

«Пінгвінз» обіграли «Нешвілл» 5:3, завдавши всього 12 кидків за матч.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) стартувала фінальна серія (до чотирьох перемог) за головний трофей – Кубок Стенлі. У першому матчі фаворити «Піттсбург Пінгвінз» обіграли сенсаційного фіналіста «Нешвілл Предаторз» 5:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Фінальна серія стартувала в Піттсбурзі. Вже після першого періоду господарі вели в рахунку 3:0. Шайби закинули Малкін, Ширі, Боніно. Однак далі хід гри контролювали гості з Нешвілла. Поступово вони відігралися завдяки голам Елліса, Сіссонса і Годро.

Незважаючи на жахливу гру в атаці (всього 12 кидків за матч), «Пінгвінз» зуміли все ж перемогти. Гол Гюнцеля вивів господарів вперед, а Боніно закидав вже на останній хвилині у порожні ворота.

Отже, в серії повів «Піттсбург». Матч №2 зіграють 1 червня на майданчику «Пінгвінз».