У поєдинку

У поєдинку "Манчестер Юнайтед" – "Сельта" голи забивали головою

У півфінальному протистоянні за Кубок Європи з футболу "Манчестер Юнайтед" – "Сельта" (1:1) обидва м’ячі влетіли у ворота суперників від ударів головою.

Перший м’яч на 17-й хвилині матчу вдало спрямував у ворота "Сельти" Маруан Феллайні з подачі  Маркуса Решфорда. На 85-й хвилині іспанцям вдалося відігратись - Факундо Ронкалья зрівняв рахунок після навісу капітана "Сельти" Мальо.

Напруження у поєдинку переросло у бійку, за що червоні картки та вилучення отримали Байї (87) та Ронкалья (88).

Відео ключових моментів футбольного поєдинку:

Нагадаємо, матч ½ фіналу Ліги Європи УЄФА "Манчестер Юнайтед" (Англія) – "Сельта" (Іспанія) відбувся 11 травня на стадіоні “Олд Траффорд” (Манчестер).

За підсумками двох зустрічей у фінал Кубка Європи, який відбудеться 24 травня у Стокгольмі (Швеція), проходить "Манчестер Юнайтед".