"Зірка" і "Дніпро" обмінялися голами у Прем'єр-лізі

Футболісти "Зірки" і "Дніпра" видали у Кропивницькому бойову нічию - 1:1 - у матчі 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Євген Чеберко ударом з 25-ти метрів відкрив рахунок на 7-й хвилині зустрічі, господарі відновили рівновагу на 48-й хвилині завдяки Федеріко Перейру, який з близької відстані відправив м'яч у дальній кут, повідомляє Укрінформ.

Завершить недільний ігровий день туру поєдинок у Києві, де столичне "Динамо" зустрічається з "Олександрією".

Результати інших матчів туру:

"Волинь" (Луцьк) - "Врскла" (Полтава) - 0:1

гол: Сергій Мякушко (24-та хвилина);

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0

гол: Іван Брікнер (16);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Лунанськ) - 3:2

голи: Факундо Феррейра (38), Ісмаїлі (53), Іван Ордець (55) - Ігор Харатін (80), Денніс Бонавентуре (88);

"Сталь" (Кам'янське) - "Карпати" (Львів) - 2:1

голи: Роман Дебелко (69), Роман Карасюк (88) - Андрій Нестеров (12).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 75 очок, "Динамо" - 58, "Зоря" - 42, "Олімпік" - 39, "Олександрія" - 37, "Чорноморець" - 37;

друга шістка - "Ворскла" - 34 очки, "Сталь" - 34, "Зірка" - 30, "Карпати" - 21, "Дніпро" - 19, "Волинь" - 13.

Нагадаємо, футболісти "Шахтаря" достроково виграли десяте у своїй історії "золото" у першостях України. Більше за них тріумфували лише київські динамівці (15 чемпіонських титулів), які цього разу отримають срібні медалі. Ще одного разу кращою була сімферопольська "Таврія".

Зазначимо, що на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.