Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Сталь" вирвала перемогу у "Карпат"

Футболісти "Сталі" з Кам'янського здобули вольову перемогу над львівськими "Карпатами" у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Гра на стадіоні "Метеор" у Дніпрі завершилася із результатом 2:1, повідомляє Укрінформ.

На 12-й хвилині "Карпати" відкрили рахунок після розіграшу кутового: Микола Матвієнко головою скинув м'яч у штрафний майданчик, звідки Андрій Нестеров, буквально, розстріляв ворота Олександра Бандури. Господарі відновили паритет на 69-й хвилині: Денис Васін прострілив з лівого флангу на ближню штангу, Роман Дебелко випередив Євгена Боровика і переправив м'яч у сітку воріт. Автором переможного голу став Роман Карасюк, який на 88-й хвилині блискуче пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут.

Завершать недільний ігровий день поєдинки у Кропивницькому між "Зіркою" і "Дніпром" та у Києві, де столичне "Динамо" зустрінеться з "Олександрією".

Результати інших матчів туру:

"Волинь" (Луцьк) - "Врскла" (Полтава) - 0:1

гол: Сергій Мякушко (24-та хвилина);

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0

гол: Іван Брікнер (16);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Лунанськ) - 3:2

голи: Факундо Феррейра (38), Ісмаїлі (53), Іван Ордець (55) - Ігор Харатін (80), Денніс Бонавентуре (88).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 75 очок, "Динамо" - 58, "Зоря" - 42, "Олімпік" - 39, "Олександрія" - 37, "Чорноморець" - 37;

друга шістка - "Ворскла" - 34 очки, "Сталь" - 31, "Зірка" - 29, "Карпати" - 21, "Дніпро" - 18, "Волинь" - 13.

Нагадаємо, футболісти "Шахтаря" достроково виграли десяте у своїй історії "золото" у першостях України. Більше за них тріумфували лише київські динамівці (15 чемпіонських титулів), які цього разу отримають срібні медалі. Ще одного разу кращою була сімферопольська "Таврія".

Зазначимо, що на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.