Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Барселону" розгромили в Парижі

Перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, які відбулися у вівторок в Парижі і Лісабоні, завершилися на користь господарів.

Футболісти французького клубу "Парі Сен-Жермен" з рахунком 4:0 розгромили у вівторок іспанську "Барселону", а португальська "Бенфіка" у паралельному матчі завдала мінімальної поразки німецькій "Боруссії" з Дортмунда - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Початок розгрому каталонців на "Парк-де-Пренс" поклав Анхель Ді Марія, який забив м'яч на 18-й хвилині зі стандарту. Ще до перерви перевагу "ПСЖ" подвоїв Юліан Дракслер (40), після чого відзначилися той же Ді Марія (55) і Едінсон Кавані (72) потужним ударом в ближній кут.

Успіх господарям "Ештадіу да Луш" після розіграшу кутового на початку другого тайму приніс гол грецького нападаючого "Бенфіки" Костаса Мітроглу (48). На 58-й хвилині форвард "Боруссії" П'єр-Емерік Обамеянг не реалізував пенальті - 11-метровий парирував Едерсон.

Доля обох протистоянь вирішиться 8 березня на аренах "BVB-Штадіон" в Дортмунді і "Камп Ноу" у Барселоні.

Перші матчі в парах "Баварія" (Німеччина) - "Арсенал" (Англія) і "Реал" (Іспанія) - "Наполі" (Італія) відбудуться 15 лютого, повторні - 7 березня.

Наступного тижня відбудуться ще чотири гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 21 лютого: "Байєр" (Німеччина) - "Атлетіко" (Іспанія), "Манчестер Сіті" (Англія) - "Монако" (Франція); 22 лютого: "Порту" (Португалія) - "Ювентус" (Італія), "Севілья" (Іспанія) - "Лестер" (Англія). Поєдинки намічені на 14-15 березня.

На фото: Анхель Ді Марія святкує свій гол (uefa.com).