На місці ДТП двох українських автобусів у Польщі засиплють рів

На місці ДТП двох українських автобусів у Польщі засиплють рів

Ексклюзив
Укрінформ
У Польщі вирішили засипати землею глибокий рів при з’їзді пункту обслуговування пасажирів “Кашице” (MOP Kaszyce), де у березні цього року з інтервалом у два тижні в аварію потрапили два українські автобуси.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив речник Генеральної дирекції національних доріг та автомагістралей (GDDKiA) Польщі Шимон Пехов'як.

“Комісія, яку було створено в рамках GDDKiA, прийняла рекомендації щодо змін у цьому місці. Ми змінимо форму cхилу (при з’їзді до ПОП “Кашице” – ред.), іншими словами - засиплемо цей рів землею”,- повідомив Пехов'як.

Він підкреслив, що у зв’язку з цим в місці проведення робіт треба буде змінити дренажну систему та пристосувати інфраструктуру безпеки руху, зокрема шумозахисні екрани, дорожню розмітку та дорожні знаки. Крім того, на автомагістралі A4 буде встановлено додаткову інформаційну таблицю, яка інформуватиме про напрями руху.

Читайте також: ДТП українського автобуса у Польщі: слідство продовжили до вересня

Речник GDDKiA повідомив, що на переобладнання цього відрізку автомагістралі міністерство інфраструктури Польщі вже виділило кошти, а незабаром буде оголошено тендер на обрання виконавця робіт.

“Розраховуємо, що роботи буде виконано ще в цьому році. До цього часу пункт обслуговування пасажирів “Кашице” буде виключений з експлуатації”,- констатував Пехов'як.

Як повідомляв Укрінформ, після двох автобусних катастроф спеціальні комісії оглядали місце трагедії і не виявили проблем з дорожньою інфраструктурою. Водночас експлуатацію ПОП “Кашице” було припинено.

Як відомо, у ніч з 5 на 6 березня при з’їзді до ПОП “Кашице” у Підкарпатському воєводстві за 30 км від кордону з Україною в аварію потрапив автобус сполученням Познань-Херсон, в якому їхали 57 громадян України. На місці загинули п’ятеро українців, 35 людей дістали травми різного ступеня тяжкості. Згодом у лікарнях Польщі померли ще двоє пасажирів цього автобусу, а третя – вже після повернення в Україну.

Читайте також: Померла восьма жертва аварії українського автобуса в Польщі

Згодом, у ніч проти 22 березня у тому ж місці в аварію потрапив український автобус, який здійснював рейс за маршрутом Вроцлав-Чернівці. Він з’їхав з дороги, пробив відбійник у кінці з’їзду до ПОП “Кашице” і впав у придорожній рів. В автобусі перебували 10 людей, зокрема двоє водіїв. В результаті ДТП один чоловік (водій, який не перебував за кермом) загинув на місці, п’ятеро людей отримали травми різного ступеня тяжкості.

Органи прокуратури у Польщі висунули обвинувачення у вчиненні ДТП обом водіям автобусів. Їм загрожує до восьми років ув’язнення. На даний момент слідство у справах щодо обох ДТП ведуть окружна прокуратура у Перемишлі та районна прокуратура в Ярославі.

Фото: РАР

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-