Україна в «зеленій» зоні - у нормі COVID-показники в усіх регіонах

Україна в «зеленій» зоні - у нормі COVID-показники в усіх регіонах

Таблиця
Укрінформ
В Україні всі області та Київ станом на 15 червня перебувають на зеленому рівні епідемічної небезпеки.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані, оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

За даними МОЗ, в жодному регіоні не перевищено рівень госпіталізацій хворих на коронавірус та показник зайнятості ліжок з киснем.

В Україні рівень захворюваності становить 53 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення. У 21 області цей показник нижчий за визначений.

Рівень госпіталізацій по країні становить 11,9 на 100 тис. населення за визначеного показника 60 на 100 тис. населення. Завантаженість ліжок з киснем - 15,7% за граничного показника 65%.

У Києві показник рівня захворюваності на COVID-19 становить 145 на 100 тис. населення, рівень госпіталізацій 8,9 за показника 60 на 100 тис. населення, рівень завантаженості ліжок з киснем 9,1% за граничного показника 65%.

Читайте також: Ляшко: До кінця червня вийдемо на 30 вакцинованих на 100 тисяч населення

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою № 583 від 2 червня пом’якшив карантинні обмеження в Україні.

Зокрема, дозволено проведення масових заходів (у тому числі в нічних клубах і закладах громадського харчування) з розрахунку не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім поруч) у кожному окремому залі.

Ці обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тесту на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не більше ніж за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Читайте також: Ляшко прогнозує зниження COVID-статистики до кінця літа - якщо не буде нових мутацій

Кабмін також дозволив приймати відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів більше двох третин місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50% місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-