Додаткова сесія ЗНО триватиме з 29 червня до 14 липня

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 29 червня до 14 липня

Укрінформ
В Україні додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 29 червня до 14 липня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається, що тестування з хімії під час додаткової сесії пройде 29 червня; з англійської мови - 1 липня; з німецької мови - 2 липня; з іспанської мови - 5 липня; з французької мови - 6 липня; з математики - 7 липня; з фізики - 8 липня; з української мови - 9 липня; з української мови і літератури - 9 липня; з історії України - 12 липня; з біології -13 липня; з географії -14 липня.

Результати додаткової сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 23 липня.

В УЦОЯО нагадали, що протягом 6‒18 травня 2021 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також: Учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають «президентські» десять тисяч

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році абітурієнти можуть складати 5 предметів ЗНО, 4 з них – ДПА у формі ЗНО. Реєстрація на ЗНО/ДПА тривала з 1 лютого до 5 березня.

Читайте також: Маски й термометри: як складатимуть «карантинне» ЗНО

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком: 21 травня – хімія, 24 травня – іспанська, німецька, французька мови, 25 травня – англійська мова, 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту), 1 червня – українська мова, українська мова і література, 4 червня – історія України, 7 червня – фізика, 10 червня – біологія, 15 червня – географія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-