Степанов каже, що не закликав закривати церкви через COVID-19

Степанов каже, що не закликав закривати церкви через COVID-19

Укрінформ
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ ніколи не звинувачувало церкви у поширенні коронавірусу.

Про це він сказав на брифінгу під час відвідання Львівської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Звинувачення я на адресу церков ніколи не робив, це якась маніпуляція", - заявив Степанов.

За словами міністра, він сам відвідує церкву і спостерігає при цьому, що правила, запроваджені на період карантину, там інколи не виконуються.

"Я думаю, що тут треба подумати про здоров’я парафіян. І якщо є проблема в тому чи іншому храмі, просто виправити її... А (щодо) будь-яких заяв... Я навіть не знаю, як це коментувати. Яке закриття церков? Це почали придумувати навіть не з того, що я говорив, а самостійно", - заявив Степанов.

Читайте також: Україна має домовленості про вакцину від COVID-19 майже з усіма розробниками - Степанов

Як повідомляв Укрінформ, Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій 5 серпня закликала керівництво МОЗ припинити практику звинувачень на адресу всієї релігійної спільноти у поширенні COVID-19 у західних областях України.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 30 липня під час селекторної наради під головуванням Президента поінформував, що, згідно з результатами епідеміологічних розслідувань, головною причиною зростання кількості хворих на Заході України є богослужіння. Другою основною причиною він назвав громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-