У Польщі провели флешмоб на підтримку українських політв’язнів

У Польщі провели флешмоб на підтримку українських політв’язнів

Укрінформ
Українські експерти на форумі “Європа-Україна” у польському Ряшеві одягли футболки з написами #freeBessarabov та #freeShtyblikov, підтримуючи тим самим українських політв’язнів, які все ще перебувають у російських в’язницях.

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу повідомив президент Центру глобалістики “Стратегія XXI” Михайло Гончар.

“Цей наш флешмоб є акцією солідарності з нашими колегами – членами редколегії журналу “Чорноморська безпека”, який видавався з 2005 по 2014 року в Севастополі, Дмитром Штибліковим та Олексієм Бессарабовим, котрі перебувають у російських в’язницях”, - зазначив Гончар.

Він додав, що це також символ вдячності українців польським парламентаріям Сейму та Сенату і польським депутатам Європарламенту, які на різних майданчиках порушують питання звільнення українських бранців. Він нагадав, що Європарламент ще в липні минулого року на своєму засіданні поіменно назвав всіх бранців, зокрема і членів редколегії журналу “Чорноморська безпека”.

Читайте також: Активісти та друзі України закликають приєднатися до всесвітньої акції #LiberateCrimea #CrimeaIsUkraine

Гончар підкреслив, що вже втретє на форумі “Європа-Україна” українські учасники привертають увагу до тематики звільнення бранців Кремля.

Експерт нагадав, що Штибліков, Бессарабов, а також військовий пенсіонер Володимир Дудка потрапили в лабета ФСБ в листопаді 2016 року за сфабрикованими обвинуваченнями у нібито підготовці диверсійних актів на території кримського півострова. Вони отримали різні терміни ув’язнення і перебувають зараз в російських колоніях, зокрема, Штибліков - в Омську, а Бессарабов і Дудка в різних колоніях Ставропольського краю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-