Балуху в Латвії показали фермерські господарства

Балуху в Латвії показали фермерські господарства

Фото
Укрінформ
Колишній бранець Кремля кримський фермер Володимир Балух знайомиться із сільгосппідприємствами Лієлвардського краю Латвії.

Про це повідомив кореспонденту Укрінформу сам Балух.

«Зараз їжджу Латвією. Вже побував у кількох фермерських господарствах. Дуже цікаво знайомитися з латвійською системою хуторів, взаємовідносинами з державою, корисно дивитися, як тут люди кооперуються в сільському господарстві. Стільки вражень, з цими знаннями треба, як кажуть, “переночувати”», - сказав Балух.

Він також подякував українським активістам в Латвії, котрі допомогли організувати цю поїздку, перш за все - Ренаті Кушнарчук, яка брала участь в акціях під російським посольством з вимогою звільнення українських політв’язнів.

Балух відвідав сільгосппідприємства Латвії / Фото: Ренат Кушнарчук

«Ми з Володимиром Балухом подорожуємо Лієлвардським краєм (латвійський історичний регіон Відземе). Зараз перебуваємо в Юмправі. Плануємо сьогодні ж відвідати найбільший сільськогосподарський кооператив Латвії. Для українців цей досвід дуже корисний. У нас ця сфера ще “в дитячих чоботах”», - поділилися Кушнарчук.

Інша українська активістка в Латвії Тетяна Лазда нагадала, як перебуваючи у російські в’язниці Балух писав їй, що хотів би ознайомитися із сільським господарством Балтії.

Як повідомляв Укрінформ, 12 грудня група колишніх українських політичних в’язнів РФ, які перебувають на реабілітації у Латвії разом з членами родин, на запрошення місцевого латвійського самоуправління відвідала місто Огре з великою програмою візиту.

Читайте також: Колишні бранці Кремля відвідали місто Огре у Латвії

10 грудня до Латвії прибули десять бранці Кремля, звільнені в результаті обміну 7 вересня: Володимир Балух, Едем Бекіров, Павло Гриб, Микола Карпюк, Святослав Клих, Олександр Кольченко, Артур Панов, Євген Панов, Олексій Сизонович, Роман Сущенко. Деякі прилетіли зі своїми близькими, тому загальна кількість прибулих - 17. Олег Сенцов має прибути пізніше, наприкінці тижня.

Упродовж перебування українців у Латвійській Республіці відбудеться їх спілкування з керівництвом держави. Зокрема плануються зустрічі зі спікером Сейму Інарою Мурнієце та головою МЗС Едгаром Ринкевичсом.

Спільна велика зустріч визволених бранців Кремля з українською громадою Латвії запланована на 19 грудня.

Як відомо, 7 вересня 2019 року між РФ і Україною відбулося взаємне звільнення утримуваними особами у форматі "35 на 35". В Україну повернулися 35 осіб, зокрема 11 незаконно засуджених українців і 24 моряки, захоплені у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-