Творців нагород відзначили орденами “За розбудову України”

Творців нагород відзначили орденами “За розбудову України”

Фото
Укрінформ
Банкнотно-монетний двір Нацбанку України та держслужбовців, які створювали нагородну систему держави, нагородила орденами “За розбудову України” Всеукраїнська громадська організація “Країна”.
Церемонія вручення нагород відбулася в Укрінформі.

“Це “Знак народної пошани” для державних службовців. Банкнотно-монетний двір НБУ і ці люди - їх п’ятеро - в різних галузях сприяли створенню нагородної системи України”, - підкреслив, вручаючи нагороди, член робочої групи Комітету ВР з реформування нагородної системи України, автор десяти знаків державних нагород, директор виробничо-творчого об’єднання “Орден” Олександр Сопов.

В Укрінформі нагородили держслужбовців України / Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Він зазначив, що “Знаками народної пошани” нагороджені більше 170-ти тисяч осіб, зокрема й президенти, прем’єр-міністри України та інших держав, бійці АТО.

“На сьогодні це найбільша нагородна система громадських нагород у світі”, - сказав Сопов.

Він також повідомив про створення громадської ініціативної групи, яка взяла на себе зобов’язання напрацювати збалансовану систему реформування нагород України, та представив її членів - команду з п’яти осіб. Крім самого Сопова, це художник Олекса Руденко, фахівець з міжнародної фалеристики Максим Царенко, член Комісії державних нагород та геральдики Ігор Мазепа та політик і державний діяч Олександр Рябека.

Читайте також: Зеленський нагородив футболістів U-20, які виграли чемпіонат світу

“Вже найближчим часом ми презентуємо цю систему Президентові України. Цьому передуватиме указ Президента про відомчі заохочувальні відзнаки та закон про нагородну систему України”, - поінформував Сопов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-