Суд підтвердив, що

Суд підтвердив, що "справу Супрун" по суті розглядатимуть 15 лютого

Укрінформ
У п’ятницю, 15 лютого, Окружний адміністративний суд Києва перейде до розгляду по суті позову нардепа Мосійчука щодо міністерських повноважень Уляни Супрун.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду Києва.

"Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у адміністративній справі за позовом Ігоря Мосійчука до в.о.міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра. Суд ухвалив здійснювати розгляд за правилами спрощеного позовного провадження і призначив справу до судового розгляду по суті на 15 лютого. Позивач, зокрема, просить суд встановити відсутність у Супрун компетенції, передбаченої, зокрема, але не виключно, статтею 44 Закону України "Про Кабінет міністрів України", пунктом 10 Положення про Міністерство охорони здоров’я, затвердженого відповідною Постановою Кабміну", - зазначили у прес-службі.

Читайте також: Окружний адмінсуд роз’яснив рішення щодо Супрун

Як повідомляв Укрінформ, у четвер, 14 лютого, Окружний адміністративний суд Києва скасував заходи забезпечення позову Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра.

У суді пояснили, що ухвалене 14 лютого рішення за змістом абсолютно збігається з розпорядженням Кабінету міністрів від 13 лютого щодо повноважень Супрун. Фактично Кабмін встановив правове регулювання правовідносин щодо виконання Супрун обов’язків Міністра, яке відповідає чинному законодавству, йдеться у роз'ясненні.

13 лютого у МОЗ повідомили, що Кабмін прийняв розпорядження, яким дозволив Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Зокрема, Супрун дозволили підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-