Суд завершив дослідження панамських документів у справі Мартиненка

Суд завершив дослідження панамських документів у справі Мартиненка

Укрінформ
Шевченківський райсуд у справі про незаконне заволодіння коштами «Енергоатому», фігурантом якої є колишній народний депутат Микола Мартиненко, завершив дослідження документів, наданих Панамою.

Про це йдеться у повідомленні САП.

“В ході судового засідання 28 січня колегією суддів Шевченківського районного суду міста Києва закінчено дослідження доказів, отриманих в результаті виконання запиту про міжнародну правову допомогу компетентними органами Республіки Панама”, - ідеться у повідомленні.

Уточнюється, що суд дослідив документи, які стосуються створення та функціонування офшору Брадкрест, на який виводились кошти з ДП «НАЕК Енергоатом», в тому числі й ті, що стосуються розміру оплати номінальному держателю акції компанії, який становив 250$ на рік.

Водночас, суд розпочав дослідження документації конкурсних торгів ДП «НАЕК Енергоатом» щодо закупівлі устаткування на ряд українських АЕС.

Наступне судове засідання відбудеться 4 лютого.

Як повідомлялося, Шевченківський райсуд Києва 22 жовтня 2018 року розпочав розгляд справи щодо екс-депутата Мартиненка. Окрім нього, у справі проходять Володимир Богданець, Олександр Сорокін, Сергій Перелома, Руслан Журило та Валерій Васильков, які є посадовцями "Нафтогазу України", "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", "СхідГЗК" та "Ядерного палива".

Читайте також: САП повідомила про підозру екс-депутату Полтавської облради

За даними САП, Мартиненку та Василькову інкримінується заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" при укладенні та виконанні контрактів на постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії Skoda JS та укладенні й виконанні контракту між Skoda JS і компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму 6 млн 400 тис. 777.

Крім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" у розмірі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-