Папа Римський поспілкувався з українськими військовими паломниками

Папа Римський поспілкувався з українськими військовими паломниками

Відео
Укрінформ
Папа Франциск привітав делегацію українських військових і запевнив у молитві за мир в Україні.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

"Вітаю українських прочан, які брали участь у 60-му Міжнародному Військовому Паломництві до Люрду. Неустанно благаю Господа, щоб загоїв рани, завдані війною, та обдарував своїм миром дорогу українську землю. Нехай Господь Бог благословить усіх вас!", – цими словами Папа Франциск привітав делегацію українських військових, що брала участь у загальній аудієнції в середу, 23 травня 2018 року.

Читайте також: Папа Римський приміряв гуцульський одяг

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, цьогорічна делегація військових паломників з України була найчисленнішою за всі роки, нараховуючи 200 осіб. До неї увійшли військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, воїни, що були поранені під час АТО, жінки, які втратили своїх чоловіків на війні, а також курсанти та оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного.

Делегацію очолював владика Михайло Колтун, керівник Департаменту військового капеланства УГКЦ. Українські військові беруть участь у Міжнародному паломництві до Люрду від 1996 року.

Фото: vaticannews.va

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-