У наметовому містечку під Радою – спокійно: лунає музика, читають вірші

У наметовому містечку під Радою – спокійно: лунає музика, читають вірші

Укрінформ
Ситуація в центрі Києва біля Верховної Ради, де розташоване наметове містечко мітингувальників, спокійна, наразі тут відбувається концерт.

Як повідомили кореспонденту Укрінформу деякі учасники мітингу, розходитися звідси вони поки не планують, але й точну дату завершення акції протесту не назвали.

Мітингувальники мирно спілкуються один з один. Дехто стоїть, а дехто просто прогулюється наметовим містечком.

Присутніх пригощають гарячими напоями, а харчуються вони з польової кухні.

Загалом настрій мітингувальників не агресивний. Приблизно о 19.30 тут розпочався концерт, лунає музика, зі сцени читають вірші.

У натовпі можна побачити народних депутатів.

Читайте також: Порошенко: Реальний план дій мітингувальників під Радою - дестабілізація

Потрапити в наметове містечко чи до Верховної Ради можна через металеві загорожі, біля яких стоять представники Національної поліції. Водночас ані учасники акції протесту, ані правоохоронці не чинять перешкоди тим, хто намагається увійти в містечко або ж вийти з нього. У деяких громадян силовики перевірять валізи, але якогось роздратування у громадян це не викликає

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок, 17 жовтня, під Верховною Радою розпочався мітинг з вимогою ухвалити законопроекти про Антикорупційний суд, про зміну виборчого законодавства та про зняття депутатської недоторканності. Неодноразово виникали сутички між правоохоронцями та учасниками акції, є постраждалі. Мітингувальники встановили наметове містечко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-