Повітря в Україні брудне від вугілля й мазуту - Семерак

Повітря в Україні брудне від вугілля й мазуту - Семерак

Укрінформ
Останнім часом в Україні фіксується збільшення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря.

Про це в інтерв’ю виданню «Галичина» розповів міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомляє Урядовий портал.

«Це відбувається через зменшення споживання природного газу та інтенсивніше використання, наприклад, вугілля чи мазуту для виробництва, обігріву приміщень й інших потреб. На жаль, це призводить до збільшення рівня забруднення атмосферного повітря», - пояснив міністр.

При цьому Семерак зазначив, що в Україні фіксуються непоодинокі випадки, коли органи місцевого самоврядування спрямовують кошти не на природоохоронні заходи, а на вирішення інших соціальних проблем.

Читайте також: Кожні дві години в Україні помирає 3 людини через поганий стан довкілля - Семерак

«Рівень екологічної свідомості й освіченості всюди вкрай низький. Відповідно це відображається на діях представників органів місцевого самоврядування. Скеровуючи фінансові ресурси не на вирішення екологічних проблем, а на інші сфери, вони також демонструють, що для них питання поліпшення стану довкілля не є пріоритетними. Але разом з цим вони не розуміють, що стан довкілля напряму впливає на стан здоров'я і життя людей», - резюмував міністр екології та природних ресурсів.

Раніше Семерак неодноразово заявляв про необхідність перегляду використання екологічного податку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-