Гройсман привітав машинобудівників із професійним святом

Гройсман привітав машинобудівників із професійним святом

Укрінформ
Уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх країни.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму привітанні працівникам машинобудівної галузі з професійним святом.

“Сьогодні, коли вітчизняна промисловість відроджується і триває економічне зростання, від рівня підготовки спеціалістів, винагороди за їх працю, умов їх роботи залежить реалізація масштабної політики нової індустріалізації. Тому уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх країни”, - йдеться у вітанні.

Гройсман зазначив, що українські машинобудівники, маючи значний досвід, розробляють і проектують найскладніші системи і прилади: побутову техніку і засоби радіозв’язку, устаткування для легкої і харчової промисловості, верстати і агропромислову техніку: “Наше виробництво включає в себе хімічне та будівельне машинобудування, устаткування для видобутку корисних копалин та підприємств важкої промисловості. Українські фахівці авіакосмічної галузі мають високу репутацію на світовій арені”.

Читайте також: Гройсман доручив підготувати відповідь EASA щодо закриття трьох аеропортів

Глава уряду також зазначив, що в Україні виробляється також чимало складної військової техніки, яка відповідає сучасним стандартам та робить Збройні Сили України одними з найбільш боєздатних у Європі. “Українські лікарні забезпечуються сучасним устаткуванням, що вироблено в Україні та дає змогу діагностувати і лікувати найскладніші захворювання. Фактично, існують цілі галузі промисловості, які можуть забезпечити українські машинобудівники. І разом ми здатні відновити наш потенціал!” - додав він.

Гройсман висловив переконання, що завдяки кропіткій роботі машинобудівників буде забезпечено сталий розвиток усього вітчизняного господарства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-