Президент та прем'єр привітали військових зв’язківців із професійним святом

Президент та прем'єр привітали військових зв’язківців із професійним святом

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітали українських військових зв'язківців з Днем військ зв'язку.

Привітання державних очільників розміщено на їх сторінках у Facebook.

"Вітаю військових зв'язківців зі святом! Дякую за самовіддане служіння та вірність військовму обов'язку!", - написав Порошенко.

"Вітаю наших військових-зв'язківців з професійним святом! Дякую за наполегливу працю і неоціненний внесок у військову міць нашої держави", - сказано на сторінці Гройсмана.

День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента від 1 лютого 2000 року.

Саме в цей день, 8 серпня 1920 року в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

З початком Незалежності України 3 січня 1992 року управління зв’язку Червонопрапорного Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв’язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а надалі - військами зв’язку Військово-Повітряних сил і Військ Протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв’язку Головного штабу ЗС в нашій державі.

Читайте також: Турчинов: Військовий зв'язок сьогодні - високотехнологічна основа ЗСУ

Нині війська зв’язку – це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв’язку і управління військами Збройних Сил, його технічна основа, а воїни-зв’язківці входять до складу всіх родів військ. Наразі спеціальність військового зв’язківця одна з найбільш затребуваних в зоні військових дій на сході України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-