У Познані проходить фестиваль «Українська весна»

У Познані проходить фестиваль «Українська весна»

Укрінформ
З 10 травня у Великопольському воєводстві триває Х Фестиваль культури «Українська Весна».

Як повідомляє Радіо Польща, заходи фестивалю – вистави, лекції, виставки, дискусії, спортивні заходи, пікнік, майстер-класи та покази сучасних українських фільмів - проходять у Познані, містах: Лєшно, Тарново Подгурне, Курнік, Бояново і Гнєзно.

Як наголошує ініціатор фестивалю, почесний консул України у Познані, Вітольд Горовський неабияке враження глядачі отримали від художнього фільму «Гніздо горлиці».

"Наш фестиваль тільки-но «розкручується». Наприклад, 17 травня відбудеться вистава «Сон про кращу країну» на підставі творчості Сергія Жадана, лауреатки стипендії Gaude Polonia, режисерки Юлії Білинської. Спектакль створено у співпраці з познанським Театром Анімації і також за підтримки нашого фестивалю.

Великою зіркою цьогорічного фестивалю буде Онука, - запрошуємо на її виступ у суботу 20 травня. А вже 22 травня для наших гостей наприклад, заспіває, заграє і затанцює Державний академічний Волинський народний хор. Ми вирішили, що така подія заслуговує на гала-концерт. Запрошую купувати квитки через Інтернет, - варто», - розповів почесний консул.

Х Фестиваль культури «Українська Весна» у Великопольському воєводстві завершиться 26 травня.

Детальніший план заходів на Інтернет сторінці Суспільно-культурного Товариства Польща-Україна у Познані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-