«Красивий бур'ян»: у Мукачеві переорали макове поле

«Красивий бур'ян»: у Мукачеві переорали макове поле

Фото
Укрінформ
У Мукачеві власники переорали кілька гектарів землі на околиці міста, де понад тиждень цвіли червоні маки, що були ефектною фотолокацією для туристів. У міськраді пояснюють: це самосійний бур'ян і аграрій мусив це зробити.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив радник мукачівського міського голови з питань туризму Олександр Шершун.

“Цей мак — самосів, це, по суті, красивий бур'ян і агровласнику він не приносить жодної користі. Крім того, його ніяким чином не можна переробляти, а головне — це інвазійна культура, і якщо його не скосити, на цій землі не можна буде нічого виростити. Можна припустити, звісно, що власник поля зробив це спеціально, “із вредності” - адже протягом півтора останніх тижнів там на полі щодня перебували сотні людей із фотоапаратами, на дорозі біля поля неможливо було припаркуватися. Але я хочу заспокоїти туристів: ця фотозона не знищена, переконаний, що наступного року макове поле під Мукачевом цвістиме знову,” - сказав Шершун.

У Мукачеві переорали макове поле, яке було ефектною фотолокацією / Фото: Перший кабельний та Тетяни Когутич

За його словами, можна зрозуміти обурення туристів через втрату ефектної фотозони, але разом із тим треба зрозуміти й землевласника.

Радник міського голови зазначив, що тим туристам, які дуже хотіли, але не встигли сфотографуватися на фоні макового поля під Мукачевом цими днями, варто пошукати такі ж поля на узбіччях доріг на території всієї області.

Читайте також: У лісах Житомирщини квітне червонокнижна азалія

“На полях, які не обробляються аграріями, зараз цвіте багато дикого маку”, - сказав він.

Шершун додав, що торік це поле так само цвіло, і його так само переорювали. Це ніяк не вплинуло на кількість маку - цьогоріч його навпаки стало більше втричі.

Як раніше повідомляв Укрінформ, на околиці Мукачева понад тиждень тому зацвіло одразу кілька полів із маками. Червоні маки впродовж цього часу щодня збирали сотні місцевих жителів і туристів на фотосесії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-