Реалізацію проєкту будівництва трьох станцій метро у Дніпрі продовжили до 2024 року

Реалізацію проєкту будівництва трьох станцій метро у Дніпрі продовжили до 2024 року

Укрінформ
Міністерство фінансів завершило переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), результатом яких стало продовження реалізації проєкту будівництва трьох нових станцій метро у місті Дніпро до 2024 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Проєкт передбачає будівництво нових станцій «Театральна», «Центральна», «Історичний музей» та продовження лінії метро на 4 км. Станом на кінець березня фактичний показник виконання будівельних робіт становить 30%.

У 2021 році генеральний підрядник зобов’язаний завершити усі роботи з перенесення інженерних мереж, спорудження всіх робочих стволів та продовжить будівництво ескалаторних тунелів, проходку тунелів між станціями і будівництво станційних комплексів.

«Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів у місті», - зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Читайте також: У метро Києва розповіли про роботу в «карантинному» режимі

Після реалізації проєкту загальна довжина лінії метрополітену буде подовжена до 11,8 км та включатиме 9 станцій метро. Метрополітен у м.Дніпро відкрито у 1995 році. Загальна довжина лінії становить 7,8 км та включає 6 станцій. Довжина платформ на станціях складає 102-105 м, що дає змогу приймати поїзди метро складом із 5 вагонів, хоча на даний час експлуатуються поїзди з 3 вагонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-