Новий очільник Миколаївщини назвав пріоритетом боротьбу з корупцією і злочинністю

Новий очільник Миколаївщини назвав пріоритетом боротьбу з корупцією і злочинністю

Укрінформ
Новопризначений голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік запевнив, що зробить все, аби імідж області як однієї з найбільш криміногенних залишився у минулому і почався новий етап історії.
Про це Стаднік сказав під час свого представлення 19 вересня в ОДА, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я з командою зроблю все для того, щоб часи кримінального минулого Миколаєва пройшли і почався новий етап історії. Причому вона (команда - авт) може бути як стара, так і нова, але судити будете не за словами, а за вчинками. Пріоритетом для мене є всі люди, для мене немає чужих і своїх. Тому всіх хочу закликати до чесної праці. Основне для мене це порядність і чесність», - зазначив Стаднік.

Він також наголосив, що у нього немає ніяких представників, які будуть ходити серед впливових груп регіону і передавати якісь вітання, запрошення чи рекомендації. «Я розумію, що буде нелегко, але закликаю всіх відійти від старих принципів і працювати», - сказав голова ОДА.

У свою чергу, помічник Президента України Андрій Єрмак, який представив в області Стадніка, зауважив, що протягом місяця новий голова ОДА повинен підготувати програму по відновленню доріг в області.

Також Єрмак зазначив, що Миколаївщина є однією з найбільш криміногенних областей. Отож пріоритетними напрямками роботи для нового керівника буде боротьба зі злочинністю та корупцією.

Крім того, Миколаївська область має стати тим місцем, куди почнуть надходити інвестиції. А для цього треба створити відповідний клімат, щоб інвестори почали вірити і вкладати гроші.

«Для нас Миколаївська область дуже важлива, і ми добре знаємо проблеми, які тут є. І сьогоднішні кадрові призначення, дуже віримо, будуть сприяти потужному її розвитку», - сказав Єрмак.

Новопризначений очільник ОДА відмовився від брифінгу для преси, зауваживши, що треба йти працювати.

Читайте також: Зеленський звільнив двох голів районів на Миколаївщині

Як уже повідомляв Укрінформ, новим головою Миколаївської облдержадміністрації став колишній київський податківець Олександр Стаднік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-