OpenMarket продає катер “Скадовськ” за майже 600 тисяч

OpenMarket продає катер “Скадовськ” за майже 600 тисяч

Укрінформ
Державна виконавча служба продає на електронних торгах OpenMarket (ДП "СЕТАМ") роз’їзний катер “Скадовськ” через борги із зарплати за майже 600 тис. грн.

Про це інформує пресслужба Мін’юсту.

“Державна виконавча служба продає на електронних торгах OpenMarket (ДП "СЕТАМ") роз’їзний катер "Скадовськ" арештований через борги держпідприємства "Скадовський морський торговельний порт" за 594 тис грн”, - ідеться в повідомленні.

Як розповів генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов, судно виставлено через борг по зарплаті в 360 тис. грн та загальні борги підприємства у 80 млн грн.

“Ми вже продавали одне судно цього боржника, а саме морський буксир "Інженер Капустін". Тоді ціна у ході торгів зросла у тричі, що дозволило погасити більшу частину заборгованості. Продаж катера "Скадовськ" дозволить повернути усі зароблені гроші робітникам», - наголосив Вишньов.

Зазначається, що дата проведення аукціону — 4 вересня 2019 року.

Детальніше з лотом можна ознайомитися на сайті СЕТАМ.

Читайте також: OpenMarket пустить з молотка арештований літак ЯК-40

OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Агентства з розшуку та менеджменту активів) - це засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-