Презентація Рекомендацій для органів національної та місцевої влади щодо оптимізації нормативно-правової бази у зв’язку з поширенням Covid-19

Презентація Рекомендацій для органів національної та місцевої влади щодо оптимізації нормативно-правової бази у зв’язку з поширенням Covid-19

Укрінформ
24 березня, 11:00 - публічна презентація пакету Рекомендацій для органів національної та місцевої влади в рамках проєкту «Відповідь органів місцевого самоврядування на пандемію COVID-19: Підтримка територіальних громад у доступі до якісних та гендерно чутливих політик реагування на COVID-19»

Організатор: Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”.

Учасники: Домінік-Гайдн Брайтвайт (Dominic-Haydn Braithwaite) -  радник з питань конфліктів Посольства Великої Британії в Україні (Conflict Advisor BEK); Ольга Аверіна - регіональна координаторка проєкту у Харківській області, БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”; Ірина Чорна - заступник директора Департаменту праці та соціального захисту  населення Миколаївської міської ради.

Модератор: Валерія Вершиніна - юристка проєкту.

Довідково. Ці Рекомендації підготовлено за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні в рамках проєкту «Підтримка територіальних громад у доступі до якісних та гендерно чутливих політик реагування на COVID-19», який реалізує Благодійний Фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”. Висловлені в цій роботі погляди належать авторам і можуть не відображати офіційну позицію Уряду Великої Британії.

Контактна особа: Галина Русаневич (тел.:068-794-49-02 або е-mail: grusanevich@radnyk.org)

Зареєструватися на подію та поставити запитання спікерам за посиланням:

 https://forms.gle/d1QitHJTAvP8P6fZ8

Презентація відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Розроблено рекомендації для місцевої влади щодо дій в умовах пандемії з урахуванням гендерного чинника

Для місцевої влади розроблено пакет рекомендацій щодо дій в умовах пандемії COVID-19 з урахуванням гендерно-чутливих політик.

Про це повідомили учасники Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» під час презентації в Укрінформі пакету Рекомендацій для органів національної та місцевої влади в межах проєкту «Відповідь органів місцевого самоврядування на пандемію COVID-19: Підтримка територіальних громад у доступі до якісних та гендерно-чутливих політик реагування на COVID-19».

Як розповів радник з питань конфліктів посольства Великої Британії в Україні Домінік-Гайдн Брайтвайт, пакет політик і рекомендацій пропонує в 21 регіоні України комплексний підхід до комунікації, оцінки та впливу на кризові ситуації на різних рівнях влади, що забезпечить органи місцевого самоврядування інструментами для негайних дій і допоможе їм ефективно контролювати та реагувати на вплив пандемії на жінок як вразливу категорію населення.

«Процес децентралізації в Україні переклав чимало обов’язків від національного уряду на місцевий рівень. Багато адміністрацій не підготовлені, мають незначні знання або попередній досвід у ключових сферах. У політиках також бракує деяких ключових вимог центрального уряду, як-от виконувати зобов'язання щодо гендерної рівності та прав жінок. Також ми бачимо у всьому світі вплив пандемії COVID-19 на громади, що непропорційно більший на певні групи і ставить під загрозу деякі права, безпеку та свободу жінок набагато більше, ніж чоловіків», - зазначив Брайтвайт.

За словами юриста проєкту Валерії Вершиніної, в основу рекомендацій покладено результати моніторингу політик кризового реагування на COVID-19, імплементувати які допоможуть проаналізовані локальні нормативно-правові акти і практики.

«Рекомендації та проєкти нормативно-правових актів, які розроблені у межах цього проєкту, спрямовано на зменшення фізичних контактів у процесі надання послуг у громадах, на запровадження конфліктно- або гендерно-чутливих підходів у процесі ухвалення рішень, на організацію належного інформування населення. Ці три характеристики комплексно зможуть поліпшити життя в громаді та реакцію на поширення коронавірусної інфекції», - розповіла Вершиніна.

Вона додала, що також підготовлено пакет рекомендацій щодо цифровізації максимальної кількості публічних послуг і переходу до онлайн-формату роботи.

Відео:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-