Комісія з присвоєння зірок готелям відновлює роботу

Комісія з присвоєння зірок готелям відновлює роботу

Укрінформ
16 березня, 13:00 - перше засідання Комісії із встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), яка функціонує при ДАРТ 

Організатор: Державне агентство розвитку туризму України. 

Довідково. Напередодні затверджено новий склад Комісії.

Члени комісії: Мар’яна Олеськів - голова Державного агентства розвитку туризму України; Анастасія Данилюк - завідувач Сектору сертифікації та ліцензування; Ірина Сідлецька - президент Асоціації готелів та курортів України (UHRA); Галина Верцімаха - керівник напряму адвокатування ГО «Рада захисту конкуренції та споживачів»; Іван Рудий - голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей; Дмитро Воюта - в.о. начальника відділу туристичного розвитку регіонів Директорату туризму МКІП; Валентина Бухова - головний спеціаліст відділу туристичного розвитку регіонів директорату туризму МКІП;  Юрій Опанащук - голова правління Асоціації готельних об‘єднань та готелів міст України. 

Контактна особа: Соломія Флюнт тел: (063-030-44-98) або е-mail: sf@tourism.gov.ua

Акредитація представників ЗМІ: press@tourism.gov.ua 

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Заявки на присвоєння зірок подали 75 українських готельєрів - Олеськів

До Комісії зі встановлення категорій готелям та іншим об'єктам надійшло 75 заявок від українських готельєрів.

Про це повідомила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів під час першого засідання комісії, передає кореспондент Укрінформу.

“Наразі маємо 75 заявок від готельєрів на визначення категорій, іншими словами – присвоєння зірок. Сьогодні ми розглянемо 10 пропозицій. Більшість заявок подана вперше, але в частини учасників ринку вже закінчується або закінчився строк дії ліцензій, тому вони звернулися для продовження чи підвищення категорії”, - зазначила на початку засідання Олеськів.

Згідно з рішеннями комісії, жодному з місць розташування не було присвоєно або подовжено зіркову категорію, адже місцеві органи сертифікації надали неповний перелік документів. Так, на доопрацювання документальної бази відправлені готелі: “Асторія” (м. Дніпро), “Асторія” (м. Львів), “Dniprovski Zori” (м. Кременчук), “Раціотель” (м. Кривий Ріг), “Мир” (м. Київ), Тернопіль” (м. Тернопіль), “Галичина” (м. Тернопіль), “7 днів” (м. Кам’янець-Подільський).

Також ухвалено рішення відмовити в присвоєнні категорії “три зірки” готелю “Поділля” (м. Хмельницький) та туристичному комплексу “Фрегат” (м. Херсон).

Органи сертифікації мають надіслати документи, яких не вистачає, протягом 14 днів після засідання комісії на пошту ДАРТ.

Окрім цього у ході засідання було вирішено низку організаційних питань. Зокрема, обрали секретарку комісії. Нею стала завідувачка сектору сертифікації Державного агентства розвитку туризму Анастасія Данилюк.

Наступне засідання комісії відбудеться 23 березня. На ньому буде розглянуто 20 пропозицій для категоризації.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні відновила роботу Комісія зі встановлення категорій готелям та іншим об'єктам. Напередодні першого засідання було затверджено новий склад комісії. До складу оновленої комісії увійшли представники Держтуризму, МКІП, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, громадськості, спеціалісти готельної та туристичної галузей. Також паралельно запрацювала Комісія з апеляцій, яка розглядатиме скарги на рішення Комісії з категоризації, якщо суб’єкт розміщення не погодиться з її висновками.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-