Проведення Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат»

Проведення Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат»

Укрінформ
8 жовтня, 14:00 - Другий Міжнародний конкурс вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» та VIII Міжнародний  кінофестиваль "Корона Карпат"

Організатори: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва; Трускавецька міська рада; Міжнародний  кінофестиваль  «Корона Карпат». 

Учасники: Андрій Кульчинський - міський голова  Трускавця; Гурбан Аббасов - голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва,Посол миру; Олег Карпин - генеральний директор Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

Коротко. З 7 по 10 листопада 2019 року у м. Трускавець відбудеться Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», а з 5 по 8 грудня – другий Міжнародний конкурс вокалістів  «Пам'яті Мусліма Магомаєва».

Довідково. Міжнародний конкурс вокалістів «Пам'яті Мусліма Магомаєва» - це огляд співаків, які здатні проявити себе у виконанні як класичного, так і естрадного репертуару. Його основна мета - показати, що Україна розвивається на засадах мультикультуралізму та шанує митців світового рівня.

Цьогоріч конкурс стате  дипломатичною платформою для співробітництва, де будуть обговорюватися нові проєкти економічної та туристичної співпраці із іноземними державами та бізнесменами України. Ще одне нововведення – виконання на галаконцерті творів під симфонічний оркестр.

VIII Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» має дві  конкурсні програми – національного кіно і короткого метру й «дипломних робіт». Відкриє кінофестиваль картина «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча.

Таож учасники кінофестивалю матимуть змогу споглядати стрічки українського та іноземного виробництва, відвідати концерти та творчі зустрічі з провідними акторами України.

Детальна інформація за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=baUqI1NOWZI&feature=youtu.be

Підсумкові матеріали:

У Трускавці відбудеться міжнародний кінофестиваль “Корона Карпат”

У місті Трускавець з 7- го по 10 листопада відбудеться VIII міжнародний фестиваль “Корона Карпат”.

Про це повідомив генеральний директор міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Олег Карпин на пресконференції в Укрінформі.

“Цього року ми знову робимо таке величезне свято українського кіно. Таку найбільшу кіноподію Західної України. Цього року буде показано близько 50 фільмів за чотири дні. Це буде короткий метр, повний метр і документальні фільми. В конкурсній програмі буде дуже цікаве журі, там і Ахтем Сеітаблаєв і Римма Зюбіна і інші поважні люди”, - сказав Карпин.

Він розповів, що фільм “Мої думки тихі” режисера Антоніа Лукіча відкриє цьогорічний фестиваль “Корона Карпат”. Цей фільм був нагороджений спеціальним призом журі програми East of the West 54-го Карловарського міжнародного кінофестивалю. У програмі фестивалю також представлені фільми: “Бобот та енергія Всесвіту”, “Тринадцятий автобус” , “Зрадник”, “Тарас. Повернення”, “Східняк”, “Заборонений”, “Гуцулка Ксеня”, “Пригоди S Миколая”, “Позивний Бандерас”, “11 дітей із Моршина”.

Також, за словами Карпина, на фестивалі буде представлена дуже цікава і насичена програма короткого метра і “дипломних робіт”. Будуть представлені фільми, які пройшли відбір у Другій конкурсній програмі: “Анна”, “Урок”, “Останні сусіди”, ‘Кохання” та інші.

На кінофестивалі покажуть документальний фільм про одного із найвидатніших художників 20 століття Казимира Малевича – “Малевич. Український квадрат” режисера Дмитра Джулая.

На фестивалі традиційно буде встановлено Бронзову плиту фільмові-переможцю попереднього кінофестивалю.

У межах фестивалю пройдуть також концерти, круглі столи, майстер-класи, учасники ознайомляться із локаціями регіону. Також відбудуться творчі зустрічі з провідними акторами України.

Представники Асоціації кінокомісій України проведуть презентацію для кіномитців можливостей своїх регіонів для комфортного кіновиробництва.

Кінофестиваль відбудеться за підтримки програми уряду «Малі міста – великі враження», Державного агентства України з питань кіно, департаменту культури Львівської облдержадміністрації та Трускавецької міської ради.

Відео з пресконференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-