Свобода слова в онлайні та перспективи боротьби з дезінформацією: досвід країн ЄС

Укрінформ

28 травня о 10:00 відбудеться «круглий стіл» на тему: «Перспективи боротьби з дезінформацією та свобода слова в онлайні: досвід країн ЄС» (Зала 2).

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; ГО «Інтерньюз-Україна».

Учасники: Дмитро Золотухін - заступник міністра інформаційної політики України; Віталій Мороз - керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»; медіа-експерти, урядові спеціалісти та представники громадянського суспільства.

Довідково. Свобода слова в онлайні та свобода Інтернету є ключовими засадничими цінностями на європейському просторі, разом із тим, усе більше країн світу визнають необхідність регулювання ЗМІ, зокрема Інтернет-медіа.

У листопаді минулого року Національні збори Франції прийняли закон про протидію маніпуляціям інформацією, який у ЗМІ називають законом проти фейків. Цього року українська урядова делегація провела серію консультацій із французькими парламентарями та представниками інших державних інституцій, які є прихильниками або критиками закону. Чи варто переймати досвід Франції в Україні? Чи можна знайти баланс між свободою Інтернету та державними регуляціями онлайн-сфери?

Коротко. Під час заходу заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, який брав участь в обговоренні цього закону із французькою стороною, розповість, як приймали закон про протидію фейкам у Франції, як він працює, та які проблеми вирішує. У свою чергу керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз окреслить контекст французького закону з точки зору дискусій щодо свободи Інтернету.

Також медіа-експерти, урядові спеціалісти та представники громадянського суспільства обговорять: чи можливий такий закон в українських реаліях, чи несе він ризики для функціонування онлайн-простору в Україні в розрізі свободи Інтернету і чи потрібні подібні регуляції для Інтернет-медіа в Україні.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01    

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-