Політика - Останні новини

28 січня 2020

Асоціація відкриває Україні шлях до участі у "зеленій угоді" ЄС - Боррель

Угода про асоціацію Україна-ЄС, зокрема, зміни, що були внесені в її енергетичні додатки, відкриває для України можливості участі у "зеленій угоді" ЄС, з якою в Європі пов’язують майбутній технологічний та соціальний розвиток.

Данілов пояснив, чому штат апарату РНБО збільшили до 190

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що указ Президента про збільшення граничної чисельності працівників Апарату РНБО дозволить суттєво посилити можливості Національного координаційного центру кібербезпеки.

Пресконференція у Брюсселі за підсумками Ради асоціації Україна-ЄС

У Брюсселі Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та Верховний представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель провели пресконференцію за підсумками шостого засідання Ради асоціації Україна-Європейський Союз.

"Листування" у Раді: депутат "Голосу" звернувся до НАБУ через можливе кримінальне правопорушення

Перший заступник голови антикорупційного Комітету ВР Ярослав Юрчишин (фракція "Голос") звернувся до НАБУ із заявою про вчинення правопорушення, про яке йдеться у ймовірному листування між депутатом Павлом Павлішем ("Слуга народу") та заступником міністра охорони здоров’я Андрієм Семиволосом.

Раді пропонують змінити процедуру розгляду невідкладних законопроєктів

Член регламентного комітету ВР Павло Фролов (фракція "Слуга народу") зареєстрував законопроєкт №2796 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо розгляду невідкладних законопроєктів".

Порошенко закликає НАТО ухвалити політичне рішення про надання Україні ПДЧ

Голова політичної партії "Європейська солідарність", п’ятий президент України Петро Порошенко закликав НАТО продемонструвати стратегічне бачення та ухвалити політичне рішення про надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) в Альянсі.

Президента ПА НАТО запросили на Донбас

Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО, яка відбудеться в Києві 22-25 травня поточного року може передбачати, зокрема, відвідання керівниками цієї організації лінії розмежування на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-