Стали відомі деталі декларації, підписаної Зеленським і Дудою

Стали відомі деталі декларації, підписаної Зеленським і Дудою

Укрінформ
Україна має право в майбутньому стати членом Євросоюзу, і Польща підтримуватиме її на цьому шляху.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у спільній декларації, підписаній 3 травня Володимиром Зеленським і Анджеєм Дудою, яку сьогодні оприлюднила канцелярія президента Польщі.

“Президент Польщі та Президент України відзначили намір України подати у майбутньому заявку на членство в ЄС після імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, за умови дотримання Копенгагенських критеріїв, та домовилися, що Польща підтримає Україну в цьому питанні”,- йдеться в декларації.

Читайте також: Україна і Польща підписали декларацію про європейське майбутнє Києва

Глави обох держав привітали значний прогрес у реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Вони також наголосили на волі керівництва України продовжувати реформи, акцентуючи на правосудді, правоохоронній системі, боротьбі з корупцією та верховенстві права.

Окрім цього, президенти підкреслили, що в контексті реалізації угоди про ЗВТ важливе значення має подальше покращення умов ведення бізнесу в Україні з метою залучення інвесторів і, відповідно, стимулювання економічного обміну між обома країнами.

Глави держав погодилися, що існує потреба стратегічного перегляду Європейської політики сусідства та проєкту “Східне партнерство” у напрямку реалізації європейських прагнень країнами, які відповідають установленим  критеріям та умовам.

Читайте також: Підписання Декларації про європейську перспективу наближає Україну до ЄС – Зеленський

Зеленський і Дуда погодилися розвивати спільні зусилля задля інтеграції України з ЄС, зауваживши, що проєвропейські реформи України заслуговують на підтримку всієї міжнародної спільноти.

Як повідомлялося, декларацію про європейське майбутнє України було підписано 3 травня під час візиту Володимира Зеленського до Варшави з нагоди 230-річчя конституції Речі Посполитої.

Фото: ОП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-