Резніков вважає, що Росія не наважиться на повномасштабний наступ

Резніков вважає, що Росія не наважиться на повномасштабний наступ

Укрінформ
Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що відверте вторгнення Росії в Україну – це вже буде абсолютно кричуща і відкрита спроба зміни світового порядку.

Таку думку він висловив в інтерв'ю Українській правді, повідомляє Укрінформ.

«Я ще раз повторю цю тезу: росіяни, якими б вони не були поганими сусідами, абсолютно прагматичні, розсудні люди зі своїми, правда, нюансами. Відверте вторгнення в Україну – це вже буде абсолютно кричуща і відкрита спроба зміни світового порядку», - сказав Резніков.

Читайте також: Резніков: Ідея Росії – це федералізація України

Він прогнозує, що повноцінного наступу з боку РФ не буде. Такі висновки міністр робить на основі даних розвідки, спілкування з військовими.

«Зараз у відносинах з росіянами і наші європейські партнери, і переважно вся міжнародна спільнота живе за принципом «давайте не будемо їх провокувати». Мало того, всьому світу з РФ дуже зручно торгувати. Ніхто не хоче воювати, всі хочуть торгувати. Тому залишають майданчик для будь-яких перемовин», - сказав урядовець.

Водночас він вважає, що перетин росіянами "червоних ліній" змусить уряди цих країн діяти більш жорстко, рішуче.

Читайте також: Таран - про стягування військ: Росія намагається примусити Україну до поступок у переговорах

Як повідомлялося, протягом останніх тижнів рівень воєнної загрози з боку Росії постійно зростає. Це пов'язано з суттєвим нарощуванням російських військ на кордоні з Україною, яке останнього разу спостерігалося сім років тому, коли розпочалася безпосередня агресія РФ. В Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що перекидання і накопичення російських військових біля кордонів триватиме, ймовірно, до кінця квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-