Дубінський не планує виходити з фракції «Слуга народу»

Дубінський не планує виходити з фракції «Слуга народу»

Укрінформ
Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський не планує виходити з фракції після того, як на нього було накладено санкції Сполученими Штатами Америки.

Про це він заявив на пресконференції в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

«Звичайно, я не планую виходити з фракції. Я впевнений, що для цього немає ніяких підстав. Більше того, ми навели всі аргументи, які доводять нашу непричетність до втручання у вибори (Президента США - ред.) і будь-які підстави для внесення у санкційний список», - зазначив Дубінський.

Депутат зауважив, що критикує фракцію, «комусь це часто не подобається, але це не питання для виключення, це питання для змін, які мають відбуватися всередині фракції, які мають відбуватися в політичній партії для того, щоб виконувати ті обіцянки, які ми давали перед виборами, і це саме є метою моєї роботи всередині фракції».

«Якщо хтось прийме таке рішення про виключення з фракції, я думаю, що вона буде приречена після цього», - додав Дубінський.

Читайте також: Дубінський хоче терміново зібрати «слуг» через санкції США

Як повідомлялося, 11 січня Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадив додаткові санкції проти сімох фізичних осіб та чотирьох організацій, які є частиною «російської мережі закордонного впливу», пов'язаної з Андрієм Деркачем.

Санкції США запроваджені проти колишніх українських посадовців Костянтина Кулика, Олександра Онищенка, Андрія Теліженка, а також чинного народного депутата Олександра Дубінського, який оприлюднив так звані плівки Деркача.

Крім того, до «чорного списку» потрапили люди, які працювали в команді Деркача, – Петро Журавель, Дмитро Ковальчук та Антон Симоненко. Обмеження запроваджені також проти медіакомпаній NabuLeaks, Era-Media TOV, Only News та Skeptik TOV.

Народний депутат Андрій Деркач у травні 2020 року оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про нібито вплив колишнього віцепрезидента США Джо Байдена на п'ятого Президента України Петра Порошенка. Це записи, датовані 2015-2016 роками. За словами Деркача, «плівки» він отримав від журналістів-розслідувачів, а запис розмов робив особисто Порошенко.

10 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Андрія Деркача. Згідно з повідомленням міністерства, він є одним із чотирьох осіб, санкції проти яких запроваджують за втручання у виборчий процес у США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-