МЗС почало розробляти стратегію публічної дипломатії

МЗС почало розробляти стратегію публічної дипломатії

Укрінформ
Міністерство закордонних справ разом з представниками експертних кіл, громадянського суспільства та бізнесу розпочали напрацювання стратегії публічної дипломатії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МЗС.

Зазначається, що упродовж стратегічної сесії експерти у сферах зовнішньої політики, комунікацій, культурної дипломатії та історичної пам’яті пропрацьовували як використати нові можливості та мінімізувати вплив негативних факторів на сприйняття України у світі.

“Сьогодні формування позитивного іміджу України за кордоном пов’язане з низкою викликів, у тому числі спричинених пандемією. Але закриті кордони та карантинні обмеження не мають стояти на заваді просування зовнішньополітичних інтересів України. Навпаки – завдяки глобальній діджиталізації перед Україною відкриваються нові можливості, зокрема створення цифрового контенту”, - зазначила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Читайте також: Україна та Іспанія підписали низку важливих документів

Координує розробку стратегії публічної дипломатії Департамент комунікацій та публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-