Зеленський повідомив НАЗК, що забув подати

Зеленський повідомив НАЗК, що забув подати "зміни в майновому стані"

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський поінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

"Президент України Володимир Зеленський особисто поінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають в ОП, у 2019 році родина глави держави отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн. Відповідно, вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів.

Читайте також: НАЗК починає перевіряти, як живуть чиновники за свої зарплати

"Згідно із законодавством, Володимир Зеленський мав подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів з часу купівлі та продажу ОВДП. Проте до реєстру не надходили такі повідомлення", - зауважили в ОП.

У цьому зв'язку Володимир Зеленський наголосив, що всі громадяни України рівні перед законом, і готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-