Порошенко вважає сценарієм Кремля спроби зруйнувати партнерство України та США

Порошенко вважає сценарієм Кремля спроби зруйнувати партнерство України та США

Укрінформ
Україна та українці відчувають і дуже цінують потужну двопартійну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки, а будь-які спроби її похитнути грають на користь Кремля.

Про це Петро Порошенко заявив в ексклюзивному інтерв‘ю одному з найвпливовіших політичних оглядачів США Фаріду Закарія на телеканалі CNN, передає пресслужба "Євросолідарності".

"Хочу висловити слова вдячності Сполученим Штатами... Я, будучи Президентом України, відчував ту надзвичайно важливу і потужну двопартійну підтримку Сполучених Штатів – як від демократів, так і від республіканців. Повірте – сьогодні Україна є однією з найбільш про-американських держав у світі. Ми дуже вдячні за надання нам таких значних обсягів підтримки для захисту нашого суверенітету проти російської агресії, нашої територіальної цілісності, нашої незалежності. І зараз Україна у війні. Російський сценарій спрямований на те, щоб зламати єдність між Україною та США. Це ані в інтересах України, ані, однозначно, не в інтересах Сполучених Штатів", – зазначив Порошенко.

Читайте також: Український конгресовий комітет Америки стурбований випадками вибіркового правосуддя в Україні

Він також вважає, що саме "українська боротьба об’єднувала і республіканців, і демократів у їх твердій підтримці свободи, демократії та верховенства права як засадничих цінностей демократичних суспільств".

"І я зовсім не виключаю, що це точно в інтересах Росії – запустити такий сценарій, ніби "Україна проти Трампа", чи "Україна проти Байдена", чи "Україна проти Обами". Повірте, Україна – за Україну. І Україна – за Сполучені Штати. І ось це не в інтересах Росії", – переконаний п‘ятий Президент.

Порошенко також наголосив, що ніколи не відчував тиску чи намагання впливати з боку американських партнерів.

"Моя абсолютно чітка відповідь – Ні! Ніколи! Я можу сказати, що ані президент Обама чи віцепрезидент Байден, ані президент Трамп чи віцепрезидент Пенс ніколи не справляли жодного тиску на мене", – зазначив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-