Рада планує посилити відповідальність пішоходів за порушення ПДР

Рада планує посилити відповідальність пішоходів за порушення ПДР

Укрінформ
Верховна Рада на засіданні в середу планує розглянути законопроєкт №2697 "Про внесення змін до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності пішоходів за порушення правил дорожнього руху".

Про це йдеться у порядку денному пленарного засідання, оприлюдненому на сайті ВР.

Парламент також планує розглянути законопроєкти "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світлоповертальних елементів пішоходами" (№2694), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світлоповертальних елементів учасниками дорожнього руху" (№2696).

У першому читанні депутати мають розглянути законопроєкти "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування" (№2228) і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові" (№2450).

Читайте також: Рада збирається ухвалити ще один закон на підтримку бізнесу під час карантину

Крім того, планується розглянути проєкт постанови №3456 про визначення представників до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови АРМА та заслухати звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань правового статусу ветеранів війни за шість місяців діяльності.

На засіданні у середу також передбачається розгляд питань щодо ратифікації міжнародних договорів.

До розгляду в першому читанні заплановано законопроєкт №2013 "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги".

Депутати також мають намір утворити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-