У Раду внесли законопроєкт про адміністративно-територіальний устрій України

У Раду внесли законопроєкт про адміністративно-територіальний устрій України

Укрінформ
Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт №2804 "Про засади адміністративно-територіального устрою України".

Картка законопроєкту оприлюднена на сайті парламенту.

Наразі текст документа відсутній на сайті Верховної Ради. Документ був зареєстрований у Раді 24 січня.

Останній етап проходження документа - "передано на розгляд керівництву".

Як повідомляв Укрінформ, 27 грудня Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, який визначає основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядку утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.

Читайте також: Конфлікт із Росією не вирішити без повернення Криму та Донбасу — Президент

Зокрема, у проєкті закону "Про засади адміністративно-територіального устрою України" вводяться поняття адміністративно-територіального устрою України, адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту та інші.

Також у документі пропонується встановити засади, на яких будується адміністративно-територіальний устрій, органи, до повноважень яких належить розгляд і розв'язання питань адміністративно-територіального устрою, порядок утворення та ліквідації адміністративно-територіальних одиниць, встановлення і зміна їхніх меж, віднесення населених пунктів до категорії сіл, селищ, міст, найменування і перейменування населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць.

Крім того, у законопроєкті врегульовуються питання щодо Державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.

При цьому, як зазначили у Міністерстві розвитку громад та територій, проєктом закону не визначається адміністративно-територіальний устрій (перелік адміністративно-територіальних одиниць) України, що повинно бути врегульовано Законом України "Про адміністративно-територіальний устрій".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-