Разумков анонсував оновлення ЦВК

Разумков анонсував оновлення ЦВК "найближчим часом"

Укрінформ
Верховна Рада України планує найближчим часом розглянути питання щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

Про це повідомив голова ВР Дмитро Разумков під час брифінгу після засідання погоджувальної ради 16 вересня.

"Зараз надходять пропозиції від різних фракцій і партій (щодо кандидатур до нового складу ЦВК, - ред.). Я думаю, що незабаром ми побачимо і запропонований перелік осіб до складу Центральної виборчої комісії. І я сподіваюся, що найближчим часом Верховна Рада України розгляне це питання", - зазначив Разумков.

Водночас на прохання уточнити, чи може відбутися розгляд цього питання вже цього пленарного тижня (17-20 вересня), спікер конкретної відповіді не дав, але зауважив: "Найближчим часом Верховна Рада розгляне це питання".

Читайте також: "Слуга народу" вже має 35 потенційних кандидатів у ЦВК — Арахамія

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 13 вересня ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії". Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Відповідно до закону "Про Центральну виборчу комісію" депутатські фракції у Верховній Раді не пізніше наступного дня після дострокового припинення повноважень всього складу комісії подають Президенту пропозиції щодо персонального складу Комісії. На підставі цих пропозицій Президент протягом трьох днів вносить до парламенту подання щодо персонального складу ЦВК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-