Рада ухвалила закон про джерела формування Державного дорожнього фонду

Рада ухвалила закон про джерела формування Державного дорожнього фонду

Укрінформ
Верховна Рада за основу і в цілому ухвалила закон, що передбачає спрямування штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт до джерел формування Державного дорожнього фонду.

За законопроєкт №1063 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду проголосували 337 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Відповідно до пояснювальної записки, документом пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу, передбачивши спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт до джерел формування державного дорожнього фонду. Зарахування відповідних коштів до державного дорожнього фонду слугуватиме додатковим джерелом фінансування дорожнього господарства та дозволить забезпечити фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування відповідно до обґрунтованих потреб.

Читайте також: Рада ухвалила у першому читанні “оборонний” законопроєкт Президента

Як повідомляв Укрінформ, за 2018 рік на відновлення доріг державного значення з дорожнього фонду було спрямовано 23,8 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-