Сенцов - про своє політичне життя: питання залишається відкритим

Сенцов - про своє політичне життя: питання залишається відкритим

Укрінформ
Українські політики поки що не зв'язувалися з режисером Олегом Сенцовим і ніяких пропозицій йому не робили.

Про це Сенцов заявив під час своєї першої після звільнення пресконференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я дуже вдячний політикам, що вони не зв'язувалися зі мною безпосередньо, не намагалися затягти в політику. Ніхто, жодна сила. Щодо мого майбутнього життя, можливо політичного, то для мене самого це питання поки що залишається відкритим. Я - людина закрита, але раз так вийшло... я відчуваю якусь певну відповідальність і тому буду робити все, що в моїх силах, для моєї країни», - сказав він.

Режисер подякував усім, хто підтримував в'язнів РФ і боровся за них, а також додав, що якщо й використовував хтось таку боротьбу для свого піару, то його "це не торкнулося".

Відповідаючи на запитання про те, чи повідомляли йому в російській колонії про прохання українських ЗМІ зв'язатися з ним, Сенцов заявив, що тюремна адміністрація максимально його від усього ізолювала. «І тому я нічого не знав. Мене максимально закатали в капсулу інформаційну», - додав він.

Як повідомлялося, 7 вересня відбулося взаємне звільнення громадян України і РФ. В Україну в рамках звільнення прибули 35 українців - 24 військовополонених моряки і 11 політв'язнів, серед яких і режисер Олег Сенцов.

Його та активіста Олександра Кольченка затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали. Сенцов відбував покарання в місті Лабитнангі, на півночі Росії.

Після 145 днів голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях, Сенцов «письмово погодився на споживання їжі». Він назвав це «вимушеним заходом через загрозу насильницького годування».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-