Супрун написала заяву на звільнення на ім’я нового Прем’єра

Супрун написала заяву на звільнення на ім’я нового Прем’єра

Укрінформ
В.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун побажала успіху у роботі членам нового уряду України та дала їм кілька порад.

Про це вона написала у Facebook.

"Депутати Верховної Ради IX скликання склали присягу та звільнили членів уряду. У демократичних і цивілізованих країнах влада передається спокійно, без емоцій та саботажу. Це одне з найбільших досягнень зрілих спільнот та суспільств. А ми разом з Павлом Ковтонюком та Олександром Лінчевським написали заяви на звільнення на ім’я нового прем’єра. Чекаємо на найближче засідання уряду, де вони будуть розглянуті. А до того, як завжди, продовжуємо виконувати свої обов’язки", - зазначила Супрун.

Вона дала кілька порад членам нового уряду.

"Ніколи не переставайте досліджувати сферу, якою будете займатися. Вивчіть стан справ не з медіа чи фейсбука, а за нормативними документами та реальним станом справ. Прочитайте transition books, які підготували міністерства. Не скасовуйте політики, які вже успішно втілюються. Перший етап трансформації системи охорони здоров’я успішно відбувся — 28 мільйонів українців обрали сімейного лікаря і 70% задоволені ним", - зазначила Супрун.

Вона закликає новопризначених урядовців не боятися продовжувати втілювати кроки з трансформації системи охорони здоров'я.

"На 2020 рік заплановано чимало змін у сфері охорони здоров’я, але попереду ще дуже багато роботи. Будьте командою. Якими різними ви б не були, пам’ятайте, що вас об’єднує спільна робота та спільна відповідальність. Кажіть одне одному правду — про стан речей, про помилки та ризики. Це зробить вашу співпрацю ефективнішою та збереже ваші сили на дійсно важливі речі", - наголосила Супрун.

Вона закликала новопризначених урядовців не боятися складних розмов та вірити у власні сили.

Читайте також: Верховна Рада призначила Гончарука Прем’єр-міністром

"Не дозволяйте, аби вами керували. Не бійтеся бути технократами та не будьте “чиїмись ручними” міністрами. Ви відповідальні за цілі сфери життя українців і ви є носіями експертизи в уряді. Робіть рішення і добивайтеся їхнього втілення. Пам’ятайте, що ви служите українському народу, а не президенту, голові партії чи будь-якому іншому політику", - зазначила Супрун.

Вона побажала успіху новообраним народним депутатам та майбутньому керівництву МОЗ.

"Бажаємо успіхів новим депутатам та командам, що зайдуть у міністерства, в тому числі — Міністерство охорони здоров'я. Ніщо не зупинить зміни, час яких настав. Боротьба триває!" - наголосила Супрун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-