Джапарова обговорила із заступником помічника Помпео паспорти РФ на Донбасі

Джапарова обговорила із заступником помічника Помпео паспорти РФ на Донбасі

Фото
Укрінформ
Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова провела зустріч із заступником помічника Державного секретаря США Джорджом Кентом.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

"Сторони обговорили спільну політику України та США з питань тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу після президентських виборів в Україні",- йдеться у повідомленні.

Джапарова зазначила, що у перехідний період після президентських виборів та напередодні парламентських виборів в Україні підтримка США у здійсненні подальших політичних та економічних реформ є вкрай важливою, як для українського народу, так і для уряду України.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили ситуацію щодо вкрай провокаційного рішення РФ про надання прискореного російського громадянства українцям, які проживають на підконтрольних Росії територіях Східної України, що є черговим доказом нехтування міжнародного законодавства та брутальним порушенням суверенітету і територіальної цілісності України.

Джапарова подякувала американській стороні за продовження послідовної політики невизнання.

Читайте також: Російські паспорти на Донбасі роздадуть насамперед “силовикам” - Міноборони

На зустрічі також були присутні тимчасовий повірений у справах США в Україні Джозеф Пеннінгтон та дипломат політичного відділу Посольства США в Україні Антон Купер.

Як повідомлялося, у заяві для преси щодо ситуації із наданням спрощеного російського громадянства речника Державного департаменту Морган Ортагус від 24 квітня 2019 р. зазначається, що рішення президента Путіна створює серйозну перешкоду для виконання Мінських угод і реінтеграції Донбасу. Мінські угоди, підписані Росією, закликають до повного відновлення контролю українською державою над Східною Україною.

Фото: МІП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-