Україна, Грузія і Молдова підписали Меморандум з реінтеграції територій та протидії РФ

Україна, Грузія і Молдова підписали Меморандум з реінтеграції територій та протидії РФ

Укрінформ
Україна, Грузія і Молдова підписали Меморандум про створення міжвідомчої платформи для обміну досвідом з інтеграції територій, що перебувають поза контролем держав, та протидії РФ.

Про це повідомляє МінТОТ.

"Між Україною, Молдовою, Грузією підписано Меморандум щодо створення Тристоронньої міжвідомчої платформи для обміну досвідом з інтеграційної політики територій, що перебувають поза контролем держав, та протидії РФ", - ідеться у публікації.

Читайте також: Кабмін пропонує РНБО ввести нові "кримські" санкції проти Росії

Як зазначають у МінТОТ, документ підписали 19 грудня у Тбілісі віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції Молдови Крістіна Леснік, міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та державний міністр з питань примирення та громадянської рівності Грузії Кетеван Цихелашвілі.

Тристоронньою платформою передбачено обмін досвідом у сфері дотримання прав людини, протидії кремлівській пропаганді та в інформаційній війні, встановлення та підтримки зв’язків з населенням, яке проживає на тимчасово окупованих територіях України, Грузії і територіях без ефективного контролю Республіки Молдова, а також аналізу ситуації та оцінки ризиків.

Сторони також домовилися сприяти обміну відповідними знаннями і навичками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-