ПОСТАНОВА Верховної Ради України

ПОСТАНОВА Верховної Ради України

Укрінформ
Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання

Верховна Рада України постановляє:

1. Обрати головами, першими заступниками, заступниками голів, секретарями, членами комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання таких народних депутатів України:

1) Комітет з питань аграрної та земельної політики:

голова Комітету - СОЛЬСЬКИЙ Микола Тарасович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - МЕЙДИЧ Олег Леонідович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - КОЛИХАЄВ Ігор Вікторович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

заступник голови Комітету - ХАЛІМОН Павло Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЧЕРНЯВСЬКИЙ Степан Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ЧАЙКІВСЬКИЙ Іван Адамович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

члени Комітету:

БОГДАНЕЦЬ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БУНІН Сергій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГАЙДУ Олександр Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ГРИЩЕНКО Тетяна Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГУЗЕНКО Максим Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ІВЧЕНКО Вадим Євгенович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

КИРИЧЕНКО Микола Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОСТЮК Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУЧЕР Микола Іванович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

ЛАБАЗЮК Сергій Петрович - народний депутат України, позафракційний;

ЛИТВИНЕНКО Сергій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МАТУСЕВИЧ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НАГАЄВСЬКИЙ Артем Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НІКІТІНА Марина Вікторівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПЕТЬОВКА Василь Васильович - народний депутат України, позафракційний;

САЛІЙЧУК Олександр В’ячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СОЛОМЧУК Дмитро Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СТОЛАР Вадим Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ТАРАСОВ Олег Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ТИМОФІЙЧУК Володимир Ярославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ХРИСТЕНКО Федір Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ЧОРНОМОРОВ Артем Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШОЛ Маргарита Віталіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЮРЧИШИН Петро Васильович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

2) Комітет з питань антикорупційної політики:

голова Комітету - КРАСНОСІЛЬСЬКА Анастасія Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЮРЧИШИН Ярослав Романович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - МОШЕНЕЦЬ Олена Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЯНЧЕНКО Галина Ігорівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - КАБАЧЕНКО Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

члени Комітету:

БУРМІЧ Анатолій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ Олексій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ІВАНІСОВ Роман Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КРАСОВ Олексій Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ОДАРЧЕНКО Андрій Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПОЛЯКОВ Антон Едуардович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СЛАВИЦЬКА Антоніна Керимівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

СТЕРНІЙЧУК Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СЮМАР Вікторія Петрівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ТКАЧЕНКО Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ФРІЗ Ірина Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ЧОРНИЙ Віктор Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ШИНКАРЕНКО Іван Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

3) Комітет з питань бюджету:

голова Комітету - АРІСТОВ Юрій Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - КРУЛЬКО Іван Іванович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГЕВКО Володимир Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КОПАНЧУК Олена Євгенівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

заступник голови Комітету - ТРУХІН Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ЦАБАЛЬ Володимир Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

БАТЕНКО Тарас Іванович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

БОРТ Віталій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ВАСИЛЕНКО Леся Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

ГЕРМАН Денис Вадимович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГНАТЕНКО Валерій Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ДРАБОВСЬКИЙ Анатолій Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДУНАЄВ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ЗАБУРАННА Леся Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАДОРОЖНІЙ Микола Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАРЕМСЬКИЙ Максим Валентинович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАПТЄЛОВ Роман Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КІССЕ Антон Іванович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

КУЗБИТ Юрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУНАЄВ Артем Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛАБА Михайло Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович - народний депутат України, позафракційний;

ЛЮШНЯК Микола Володимирович - народний депутат України, позафракційний;

МОЛОТОК Ігор Федорович - народний депутат України, позафракційний;

ПАСІЧНИЙ Олександр Станіславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПУРТОВА Анна Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПУШКАРЕНКО Арсеній Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

САЛАМАХА Орест Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СЕВЕРИН Сергій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ТІСТИК Ростислав Ярославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

УРБАНСЬКИЙ Анатолій Ігорович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

ШПАК Любов Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

4) Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики:

голова Комітету - ТКАЧЕНКО Олександр Владиславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - КОНСТАНКЕВИЧ Ірина Мирославівна - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

заступник голови Комітету - КРАВЧУК Євгенія Михайлівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЛЕРОС Гео Багратович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ПОТУРАЄВ Микита Русланович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

члени Комітету:

БОБЛЯХ Андрій Ростиславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БОГУЦЬКА Єлізавета Петрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАБАНОВ Олександр Євгенійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАЧНИЙ Олександр Сталіноленович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

КУЗЬМІН Ренат Равелійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

НАЛЬОТОВ Дмитро Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

РЯБУХА Тетяна Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СУШКО Павло Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ФЕДИНА Софія Романівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

5) Комітет з питань екологічної політики та природокористування:

голова Комітету - БОНДАРЕНКО Олег Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ІВАХІВ Степан Петрович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

заступник голови Комітету - КРИВОРУЧКІНА Олена Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - МАРІКОВСЬКИЙ Олександр Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

АНДРІЙОВИЧ Зіновій Мирославович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАДОРОЖНИЙ Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КРИВОШЕЄВ Ігор Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

НЕСТЕРЕНКО Кирилл Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ОВЧИННИКОВА Юлія Юріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПРОЩУК Едуард Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШАХОВ Сергій Володимирович - народний депутат України, позафракційний;

ЯКИМЕНКО Павло Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

6) Комітет з питань економічного розвитку:

голова Комітету - НАТАЛУХА Дмитро Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ТАРУТА Сергій Олексійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ПІДЛАСА Роксолана Андріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - РУЩИШИН Ярослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович - народний депутат України, позафракційний;

КИЦАК Богдан Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОЛТУНОВИЧ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КУБІВ Степан Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ЛІЧМАН Ганна Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МАРЧУК Ігор Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МОВЧАН Олексій Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПРИХОДЬКО Борис Вікторович - народний депутат України, позафракційний;

СКОРИК Микола Леонідович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ШЕВЧЕНКО Євгеній Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

7) Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг:

голова Комітету - ГЕРУС Андрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - КУЧЕРЕНКО Олексій Юрійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ІОФФЕ Юлій Якович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - МУЛИК Роман Миронович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - СЕМІНСЬКИЙ Олег Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

члени Комітету:

БОНДАР Михайло Леонтійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ВОЛИНЕЦЬ Михайло Якович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ГОРОБЕЦЬ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЖУПАНИН Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАМЕЛЬЧУК Юрій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КІСІЛЬОВ Ігор Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КІТ Андрій Богданович - народний депутат України, позафракційний;

МОРОЗ Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

НАГОРНЯК Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПИВОВАРОВ Євген Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПРИПУТЕНЬ Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СКОРОХОД Анна Костянтинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШИПАЙЛО Остап Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЮРЧЕНКО Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

8) Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування:

голова Комітету - РАДУЦЬКИЙ Михайло Борисович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ДУБІЛЬ Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ДМИТРІЄВА Оксана Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ДУБНОВ Артем Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - МАКАРЕНКО Михайло Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

секретар Комітету - ЗІНКЕВИЧ Яна Вадимівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

члени Комітету:

БУЛАХ Лада Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВАГНЄР Вікторія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДОВГИЙ Олесь Станіславович - народний депутат України, позафракційний;

ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

ЗАСЛАВСЬКИЙ Юрій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗУБ Валерій Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУЗЬМІНИХ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПЕРЕБИЙНІС Максим Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СТЕФАНИШИНА Ольга Анатоліївна - народний депутат України, позафракційний;

9) Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва:

голова Комітету - ЯРЕМЕНКО Богдан Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - НЕМИРЯ Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БАРДІНА Марина Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

секретар Комітету - БОБРОВСЬКА Соломія Анатоліївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

АНАНЧЕНКО Михайло Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВАКАРЧУК Святослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ІОНОВА Марія Миколаївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ХОМЕНКО Олена Вікторівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЮРАШ Святослав Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЯСЬКО Єлизавета Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

10) Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом:

голова Комітету - КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

перший заступник голови Комітету - ГАЛАЙЧУК Вадим Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ВОЛОШИН Олег Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - МЕЗЕНЦЕВА Марія Сергіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

члени Комітету:

ВІНТОНЯК Олена Василівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛЮБОТА Дмитро Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МЕЛЬНИК Павло Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

11) Комітет з питань молоді і спорту:

голова Комітету - КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БЕЛЕНЮК Жан Венсанович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КОСТЮХ Анатолій Вячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - МОКАН Василь Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - СУРКІС Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

БОРЗОВА Ірина Наумівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МАЗУРАШУ Георгій Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

САЛАДУХА Ольга Валеріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

12) Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки:

голова Комітету - ЗАВІТНЕВИЧ Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

заступник голови Комітету - БЕЗУГЛА Мар’яна Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - МИСЯГІН Юрій Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - КОСТЕНКО Роман Васильович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

АРАХАМІЯ Давид Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БЕРЕЗІН Максим Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВЕНІСЛАВСЬКИЙ Федір Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВЕРЕЩУК Ірина Андріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГЕРАСИМЕНКО Ігор Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗДЕБСЬКИЙ Юрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАСАЙ Геннадій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОВАЛЬОВ Олександр Іванович - народний депутат України, позафракційний;

КОПИТІН Ігор Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ПАРУБІЙ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

РАХМАНІН Сергій Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

13) Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування:

голова Комітету - КЛОЧКО Андрій Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЛОЗИНСЬКИЙ Роман Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - ГУЗЬ Ігор Володимирович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

заступник голови Комітету - ЗАГОРУЙКО Аліна Леонідівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КАЧУРА Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ШУЛЯК Олена Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ІСАЄНКО Дмитро Валерійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

АЛІКСІЙЧУК Олександр Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БАЛОГА Віктор Іванович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

БЕЗГІН Віталій Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БІЛОЗІР Лариса Миколаївна - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

БОНДАР Ганна Вячеславівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГУРІН Дмитро Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДУНДА Олег Андрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ІВАНОВ Володимир Ілліч - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАЛЬЦЕВ Володимир Федорович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КОРНІЄНКО Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛІТВІНОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МИКИША Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

М’ЯЛИК Віктор Ничипорович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

ПЛАЧКОВА Тетяна Михайлівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ПОЛЯК Владіслав Миколайович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

РУБЛЬОВ Вячеслав Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

САВРАСОВ Максим Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

СТРІХАРСЬКИЙ Андрій Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЧОРНИЙ Дмитро Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШКРУМ Альона Іванівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ЮНАКОВ Іван Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

14) Комітет з питань освіти, науки та інновацій:

голова Комітету - БАБАК Сергій Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЛУКАШЕВ Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - КОЛЕБОШИН Сергій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ПІПА Наталія Романівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

ВОРОНОВ Володимир Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГРИЩУК Роман Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КИРИЛЕНКО Іван Григорович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

КОВАЛЬ Ольга Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОЛЮХ Валерій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛИС Олена Георгіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

СОВСУН Інна Романівна - народний депутат України, позафракційний;

15) Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин:

голова Комітету - ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

перший заступник голови Комітету - ТКАЧЕНКО Максим Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ГОРБЕНКО Руслан Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЯКОВЛЄВА Неллі Іллівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - УМЄРОВ Рустем Енверович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

БОЙКО Юрій Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ДЖЕМІЛЄВ Мустафа - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ЄФІМОВ Максим Вікторович - народний депутат України, позафракційний;

КАСАЙ Костянтин Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУБРАКОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУЗНЄЦОВ Олексій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МЕДВЕДЧУК Віктор Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

ТАРАСЕНКО Тарас Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЧИЙГОЗ Ахтем Зейтуллайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

16) Комітет з питань правової політики:

голова Комітету - ВЕНЕДІКТОВА Ірина Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - НІМЧЕНКО Василь Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - БОЖИК Валерій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КОСТІН Андрій Євгенович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - СОВГИРЯ Ольга Володимирівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - МАКАРОВ Олег Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

члени Комітету:

БАБІЙ Роман Вячеславович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БАКУНЕЦЬ Павло Андрійович - народний депутат України, позафракційний;

ВАТРАС Володимир Антонович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВЕЛЬМОЖНИЙ Сергій Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;

ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ДЕМЧЕНКО Сергій Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДИРДІН Максим Євгенович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

КУЧЕР Олексій Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МЕРЕЖКО Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НОВІКОВ Михайло Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПАВЛІШ Павло Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПУЗАНОВ Олександр Геннадійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

СОБОЛЄВ Сергій Владиславович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

СТЕФАНЧУК Микола Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ТОРОХТІЙ Богдан Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ФРІС Ігор Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

17) Комітет з питань правоохоронної діяльності:

голова Комітету - МОНАСТИРСЬКИЙ Денис Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ОСАДЧУК Андрій Петрович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - ІОНУШАС Сергій Костянтинович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - МАМКА Григорій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - МИХАЙЛЮК Галина Олегівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ПАВЛЮК Максим Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - МІНЬКО Сергій Анатолійович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

члени Комітету:

АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович - народний депутат України, позафракційний;

БАКУМОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БОРОДІН Владислав Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БУЖАНСЬКИЙ Максим Аркадійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГАЛУШКО Микола Леонідович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДАНІЛОВ Віталій Богданович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ДАНУЦА Олександр Анатолійович, народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДМИТРУК Артем Геннадійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАХАРЧЕНКО Володимир Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КИВА Ілля Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КОЛЄВ Олег Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУНИЦЬКИЙ Олександр Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МАМОЯН Суто Чолоєвич - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

МЕДЯНИК В’ячеслав Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НЕКЛЮДОВ Владлен Михайлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

УСТІНОВА Олександра Юріївна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

ЯЦИК Юлія Григорівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

18) Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України:

голова Комітету - КАЛЬЧЕНКО Сергій Віталійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ПУЗІЙЧУК Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - КУЛЬТЕНКО Артем Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - САВЧЕНКО Ольга Станіславівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ПАПІЄВ Михайло Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

ГРИНЧУК Оксана Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАГОРОДНІЙ Юрій Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

МАРЧЕНКО Людмила Іванівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПРИХОДЬКО Наталія Ігорівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

СИНЮТКА Олег Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ФРОЛОВ Павло Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

19) Комітет з питань свободи слова:

голова Комітету - ШУФРИЧ Нестор Іванович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - БРАГАР Євгеній Вадимович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ШВЕЦЬ Сергій Федорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

члени Комітету:

МОТОВИЛОВЕЦЬ Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШТЕПА Сергій Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

20) Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів:

голова Комітету - ТРЕТЬЯКОВА Галина Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЦИМБАЛЮК Михайло Михайлович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

заступник голови Комітету - КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - СТРУНЕВИЧ Вадим Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - БАБЕНКО Микола Вікторович - народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:

АРСЕНЮК Олег Олексійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГРИВКО Сергій Дмитрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОВАЛЕНКО Анна Миколаївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

21) Комітет з питань транспорту та інфраструктури:

голова Комітету - КІСЄЛЬ Юрій Григорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - КЛИМЕНКО Юлія Леонідівна - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - КРЕЙДЕНКО Володимир Вікторович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ТИЩЕНКО Микола Миколайович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ВАЦАК Геннадій Анатолійович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

члени Комітету:

БОНДАР Віктор Васильович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ВАСИЛІВ Ігор Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ Ігор Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ГОРЕНЮК Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗУЄВ Максим Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОВАЛЬОВ Артем Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОЗАК Володимир Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОРЯВЧЕНКОВ Юрій Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МУРДІЙ Ігор Юрійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НЕГУЛЕВСЬКИЙ Ігор Петрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПАВЛОВСЬКИЙ Петро Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПАШКОВСЬКИЙ Максим Ігорович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

САВЧУК Оксана Василівна - народний депутат України, позафракційний;

СКІЧКО Олександр Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СУХОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, позафракційний;

22) Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики:

голова Комітету - ГЕТМАНЦЕВ Данило Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЖЕЛЕЗНЯК Ярослав Іванович - народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - АБРАМОВИЧ Ігор Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

заступник голови Комітету - ДУБІНСЬКИЙ Олександр Анатолійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КОВАЛЬЧУК Олександр Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ХОЛОДОВ Андрій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ПАЛИЦЯ Ігор Петрович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

члени Комітету:

АЛЛАХВЕРДІЄВА Ірина Валеріївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ВАСИЛЕВСЬКА-СМАГЛЮК Ольга Михайлівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВАСИЛЬЧЕНКО Галина Іванівна - народний депутат України, позафракційний;

ВОРОНЬКО Олег Євгенійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ВОЛОДІНА Дар’я Артемівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГЕРЕГА Олександр Володимирович - народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

ГОРВАТ Роберт Іванович - народний депутат України, позафракційний;

ДІДЕНКО Юлія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЗАБЛОЦЬКИЙ Мар’ян Богданович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КІНЗБУРСЬКА Вікторія Олександрівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОЗАК Тарас Романович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

КОЛІСНИК Анна Сергіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КОВАЛЬОВ Олексій Іванович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КУЛІНІЧ Олег Іванович - народний депутат України, позафракційний;

ЛЕОНОВ Олексій Олександрович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛЯШЕНКО Анастасія Олексіївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МАРУСЯК Олег Романович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

НІКОЛАЄНКО Андрій Іванович - народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ПЕТРУНЯК Євген Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

РЄПІНА Елла Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СОВА Олександр Георгійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СОЛОД Юрій Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

УСТЕНКО Олексій Олегович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЮЖАНІНА Ніна Петрівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

23) Комітет з питань цифрової трансформації:

голова Комітету - КРЯЧКО Михайло Валерійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - РУДИК Кіра Олександрівна -  народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - ФЕДІЄНКО Олександр Павлович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ЧЕРНЄВ Єгор Володимирович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

члени Комітету:

АР’ЄВ Володимир Ігорович - народний депутат України, фракція Політичної партії "Європейська Солідарність";

ВАСИЛЬЄВ Ігор Сергійович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ПОДГОРНА Вікторія Валентинівна - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

СОХА Роман Васильович - народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

 Голова Верховної Ради України                                        Д.РАЗУМКОВ

м. Київ 

29 серпня 2019 року

№ 20-IX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-