Влада Києва просить кіберполіцію посилити боротьбу з небезпечним для дітей інтернет-контентом

Влада Києва просить кіберполіцію посилити боротьбу з небезпечним для дітей інтернет-контентом

Укрінформ
Департамент освіти і науки КМДА звернувся до Національної поліції України щодо вжиття невідкладних оперативних заходів із виявлення та блокування небезпечного для дітей інтернет-контенту.

Як передає Укрінформ, про це розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє Офіційний портал Києва.

"Департамент освіти і науки разом із педагогічними колективами звернулися до кіберполіції з проханням невідкладно вжити заходів із виявлення та блокування контенту, що може негативно впливати на емоційно-психологічний стан дітей, а також пропагувати насильство та жорстокість», – зазначив Мондриївський.

Читайте також: «Пігулковий» челендж: у Міносвіти працює гаряча лінія для батьків і вчителів

Він повідомив, що тільки за останні два місяці в Києві сталося сім нещасних випадків (падіння з висоти) із учнями: п’ятеро дітей загинули, одна дитина перебуває в тяжкому стані. Ще одна дитина в лікарні під наглядом медиків і психологів.

«Уважність до кожної дитини з боку батьків та вчителів може значно зменшити вплив шкідливого інтернет-контенту. І ми як батьки насамперед маємо стояти на сторожі безпечного середовища для дітей. Крім того, ми просимо посилити профілактичну роботу в місцях масового перебування підлітків та знайти можливості блокувати небезпечну інформацію в кіберпросторі», – додав Мондриївський.

Читайте також: «Аноніми у мережі – не авторитети»: Кличко звернувся до батьків через самогубства підлітків

За його словами, Департамент освіти і науки звернувся до Головного управління Національної поліції України в місті Києві тримати на постійному контролі проведення розслідувань за фактами нещасних випадків із дітьми.

Як повідомлялося, у Києві поліція з’ясовує обставини загибелі 15-річної дівчини внаслідок падіння з шостого поверху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-