Країна у смартфоні: столиця продемонструє досягнення на Kyiv Smart City Forum

Країна у смартфоні: столиця продемонструє досягнення на Kyiv Smart City Forum

Укрінформ
У столиці 1 жовтня у конгресно-виставковому центрі "Парковий" уже вчетверте стартує Kyiv Smart City Forum.

Як повідомляє пресслужба КМДА, на форумі презентують останні розробки у сфері "розумних" рішень, інноваційні досягнення української столиці, глобальні процеси діджиталізації та smart-технології у розбудові міського простору.

"Одна із головних тем цьогорічного форуму – діджиталізація Києва та українських міст для комфорту і безпеки громадян. У секції "Smart City. Країна в смартфоні" обговорять світові тенденції у цій сфері, зокрема, уніфікацію платіжних систем. Представники столичної влади презентують розвиток і перспективи цифрової інфраструктури Києва", - зазначається у повідомленні.

Також йтиметься про інноваційні екосистеми, технології моніторингу споживання енергетичних ресурсів і оцінки екологічної ситуації, сортування сміття.

Цього року учасників очікують 8 тематичних секцій (виступи у форматі Short Talks, презентації, воркшопи, панельні дискусії), 1000 м демозони (демонстрація технологічних рішень вендорів, інноваційні продукти для розумних міст), 3500 гостей (представників місцевих влад, посольств, міжнародних організацій, бізнес-кіл, ЗМІ, вендорів, урбаністів, лідерів думок). У КВЦ "Парковий" площею понад 6000 кв. м пройде тест-драйв електрокарів і гібридів.

У рамках форуму відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-інноваторів Smart Місто 2019. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи будуть визначені в 5 номінаціях:

- відкрите інноваційне місто – за успішне залучення жителів до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій;

- найкраща транспортна модель міста – за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури;

- найкомфортніше місто для життя – за найвищі стандарти проживання та високий рівень задоволеності жителів;

- місто стартапів – за підтримку запуску нових інноваційних проектів та технологічних рішень для вдосконалення міського простору;

- екологічно відповідальне місто – за використання розумних технологій для захисту та відновлення міської екосистеми.

Читайте також: На International IT Forum презентують бренд цифрової держави

Як повідомлялося, торік у рамках церемонії столицю визнали "Найбільш комфортним містом для життя".

Kyiv Smart City Forum започатковано для залучення провідних компаній світу до реалізації інноваційних проектів у Києві, налагодження співпраці київської влади та іноземних експертів у сфері інноваційних технологій, впровадження проектів із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-