У Києві дві станції метро обладнають для осіб з інвалідністю

У Києві дві станції метро обладнають для осіб з інвалідністю

Укрінформ
Станції метро «Сирець» і «Політехнічний інститут» капітально відремонтують для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Розпорядженнями КМДА затверджено робочі проекти капітального ремонту станцій метрополітену в частині забезпечення вільного доступу маломобільних груп населення. Зокрема, роботи дадуть змогу забезпечити безперешкодний доступ осіб з інвалідністю до станцій метро «Сирець» та «Політехнічний інститут», - йдеться у повідомленні.

Так, на станціях підземки замінять на сучасні:

- систему візуальної інформації (навігації) для пасажирів;

- вторинні та торцеві табло електрогодинників;

- літери назви станції (наприклад, емблеми «М») зі збільшенням розмірів;

- двері типу «метро» із влаштуванням крайніх дверей із шириною проходу 900 мм;

- існуючі пристрої автоматичної системи проходження пасажирів до метрополітену у вестибюлі станції;

- розмежувальні та огороджувальні бар’єри (з їх стаціонарним закріпленням).

Також на станціях заплановано облаштування дверей позначками «вхід-вихід» із відповідними піктограмами, встановлення обладнання робочого місця чергового на станції переговорним пристроєм «черговий-пасажир», улаштування тактильно-контрастних спрямовуючих смуг на підходах до станції і на станції, попереджувальні тактильні смуги типу шутц-ліній (із тактильної плитки) уздовж платформи, контрастні (яскраво-жовтого кольору) попереджувальні тактильні або зі стійкого до стирання (довговічного) матеріалу смуги на краях першої та останньої сходинок на всіх існуючих сходових маршах станції.

Читайте також: Кличко перевірив, як триває реконструкція дитсадка для дітей з особливими потребами

Крім того, фахівці подбають про додаткові стаціонарні поручні біля підйомників, пандусів та візкових з’їздів, а також встановлять відеокамери для телеконтролю за всіма зонами станції.

Техніко-економічні показники робочих проектів затверджено з урахуванням експертного (позитивного) звіту ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція».

Триватиме капітальний ремонт коштом столичного бюджету в межах бюджетних призначень.

 Фото: Главком

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-